Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Boxer braid: Hit tohtoročnej sezóny

Zábavný a kreatívny účes, ktorý si získal status najcoolovejšieho účesu roku 2016? Reč je o takzvaných mini vrkôčikoch nazývaných boxer braids.

Boxer braid

Zapletané vrkôčiky sú opäť IN. Nateraz zabudnite na romantiku, s ktorou sa spájajú. Ide o drsnejšiu variantu - aj vďaka Kim Kardashian. Copíky si však vyžadujú doplnenie celkového looku. Tento účes si vyskúšali mnohé celebrity a mohli ste ho vidieť vo filme Million Dolar Baby.

Tento účes je rozkošný a súčasne vyvoláva rešpekt - určite sa do neho zamiluješ aj ty. Pristane k elegantným šatám, ale tiež aj k športovému outfitu. Boxer braids ti padne vhod najmä v prípade, keď si nestihneš umyť vlasy alebo tiež na dovolenke, či koncerte, kedy chceš mať svoje vlasy pod kontrolou.

Čo budeš potrebovať?

  • hrebeň
  • gumičky
  • sponky
  • lak (prípadne balzam)
  • olej na vlasy

Ako na to

KROK 1:

Začni tým, že si votri do vlasov olej, aby sa lepšie tvorili vrkoče. Rozdeľte vlasy na stred pomocou hrebeňa na 2 rovné úseky.

TIP: V prípade, že máš kratšie vlasy, dajú sa jednoducho predĺžiť vďaka clip in vlasom. Už za 5 minút sa môžeš pýšiť dlhou a bohatou hrivou

Boxer braid
KROK 2:

Zachyť sponkou jednu stranu vlasov, ktorá ti pomôže udržať úseky upravene. Na druhej strane chyť druhú časť vlasov a začni pliesť svoj vrkoč. Túto časť rozdeľ do 3 rovnakých jednotlivých úsekov a urob obrátený francúzsky vrkoč - tiež známy ako holandský vrkoč. Vždy pomaly pridávaj viac vlasov a pokračuj v pletení.

Boxer braid
KROK 3:

Pokračuj v pletení copu až úplne dole, kým sa nedostaneš na zátylok hlavy a zaviaž vrkôčik s gumičkou. Uisti sa, že nenecháš žiadne uvoľnené pramene. Tento účes vyzerá najlepšie, keď je bezchybný. Potom vezmi druhú časť vlasov a zopakuj.

Boxer braid
KROK 4:

Strekni lak na vlasy po celej hlave, aby tvoj účes vydržal aj tú najdivokejšiu párty. :-)

Boxer braid

TIP: Chceš mať hrubšie vrkoče? Začni si ich zapletať až od polky hlavy alebo pri zátylku. Keď ich budeš robiť úplne odvrchu, budú zase pevnejšie.

zdroj foto: http://www.thecoveteur.com