Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Krátky zostrih: áno alebo nie?

Zvažuješ krátky strih vlasov? Krátke vlasy ohlasujú svoj „comeback“. Podľahli mu mnohé ženy - nielen celebrity. Ak sa predsa len rozhodneš ísť do toho, nemusíš mať strach a my ti povieme prečo!

krátke vlasy

Supertrend bez starostí

S krátkymi vlasmi už nebudeš musieť skoro vstávať. Ich každodenná úprava si vyžaduje len niekoľko minút. Krátke vlasy navyše rýchlo vyschnú, sú praktické a dajú sa upraviť aj pomocou obyčajného hrebeňa.

Ak túžiš po kratšom účese, ale bojíš sa veľkej zmeny, popros kaderníčku pre zostrih vlasov vzadu a vpredu ti môže nechať dlhšiu postupne prestrihanú ofinu. Niekedy je lepšia voľba ísť na veľkú zmenu postupne. Ďalším variantom môže byť aj takzvaný „long bob“, jeho úprava zahŕňa vyfúkanie vlasov cez kefu a dosiahneš zaručený objem.

Okúzľujúci lesk

Daj navždy zbohom suchých končekom vlasov! Ostrihané vlasy po ramená budú krásne lesklé a žiarivé. Ale ani v prípade kratších vlasov netreba zabúdať na prípravky pre lesk vlasov. Použiť ich treba v poslednom kroku prípravy účesu, vlasy nezaťažíš a dodáš im jemnosť.

Stále dokonalý účes?

V prípade kratších vlasov žehlička na vlasy v tvojej výbave nesmie chýbať. Ale rozhodne ani vlasové prípravky, ktoré ochránia vlasy pred teplom. Čím kratšie vlasy, tým viac potrebujú starostlivosti - aj keď sa to možno na prvý pohľad nezdá. Vyskúšaj olejčeky s obsahom argánového alebo kokosového oleja.

krátky zostrih vlasov

Z krátkych na krátko?

Rihanna patrí ku krásnym ženám a svojim vlasom venuje veľkú pozornosť. Zvykli sme si už na jej náhle zmeny farieb a účesov. Svoju krásnu hrivu premenila na krátke vlasy a postupne išla ešte na kratšie, čo zvýrazňuje črty jej tváre. Pozor si daj na mini účesy pri oválnom type tváre, aby nespôsobili opačný efekt.

Zdroj foto:www.pexels.com