Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Časté otázky

 1. Ako rýchlo budem mať clip-in vlasy doma?

  Takmer všetky odtiene clip-in vlasov máme skladom preto expedujeme hneď na druhý pracovný deň. Ak sa Vami vybraný odtieň nenachádza u nás na sklade, sme schopní dodať Vám ho v priebehu 3-7 dní.

 2. Dajú sa vlasy vymeniť?

  V prípade, že ste si objednali odtieň a po dodaní ste zistili, že sa vôbec nehodí k tým Vašim, radi Vám príčesok vymeníme.

 3. Dajú sa clip in vlasy vrátiť?

  V prípade, že s tovarom z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojná, možete nám ich vrátiť za podmienok že neboli použité a nie sú poškodené. Ak sú poškodené od výrobcu, je nutné nám vlasy zaslať na reklamáciu. Po uznaní reklamácie Vám budú peniaze samozrejme zaslané späť.

 4. Ako dlho vlasy vydržia?

  Ak sa budete o svoj clip-in príčesok starať a šetrne s ním zaobchádzať, odmení sa Vám životnosťou až 1 rok. Ak vlasom nevenujete prehnanú starostlivosť, jeho životnosť je štandardne 6 mesiacov.

 5. Môžem dostať zľavu?

  Pri zakúpení viac ako jedného kusu ponúkame množstevnú zľavu po dohode. Pre kadernícke salóny máme zľavu od 10% a viac, závisí na dohode.

 6. Ponúkate aj iný tovar ako clip-in vlasy?

  Okrem clip-in vlasov sa v našej ponuke aj predlžovanie vlasov keratínom a micro-ring. Ďalej u nás nájdete aj príslušenstvo a prípravky pre starostlivosť o vlasy ako špeciálne kefy, šampóny, kondicionéry i masky.