Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Začíname

clip-in vlasy

Zatúžili ste po dlhých vlasoch, ale nechce sa Vám čakať niekoľko rokov na želaný výsledok? S revolučnými clip in vlasmi môžete splniť sen o krásnom účese okamžite. Siahnite po clip in  vlasoch z našej ponuky. Ponúkame  Vám výber z čo najširšej škály prirodzených odtieňov, ale aj melíry a funky farebné zvýrazňovače. Aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládne ju každá žena v pohodlí svojho domova približne za 10 minút  bez toho, aby navštívila vlasové štúdio.

Čo sú clip in vlasy

Clip in vlasy sú pramene vlasov pripevnené na sponkách.  Táto metóda je najjednoduchšou  a najšetrnejšou metódou predlžovania voči Vašim vlasom. V porovnaní s keratínom  Vaše vlasy nie sú 24 hodín denne vystavené záťaži a námahe.  Vlasy sú  vyrobené zo 100% ľudských remy vlasov európskej kvality. Sada príčeskov obsahuje štandardne 8 kusovs rôzne širokých clip in pásikov vlasov prišitých na kovových sponkách (pukačkách), ktoré sú ľahké, dobre sa držia a veľmi jednoducho sa s nimi manipuluje. Na sponkách je silikónová gumička, ktorá zabráni zošmyknutiu príčesku z Vašich vlasov. Riedke vlasy budete mať behom niekoľkých minút hustejšie, krátke sa razom stanú dlhšie. Je to naozaj jednoduché, stačí si len vybrať.

V našej ponuke je momentálne 14 prirodzených odtieňov vlasov, 19 melírovaných a 7 farebných odtieňov. Ak si neviete dať rady s výberom toho správneho odtieňa clip in vlasov, radi Vám poradíme. Pokojne sa na nás obráťte, zašlite nám Vašu fotografiu a spoločne vyberieme ten najvhodnejší odtieň. Ak máte záujem si clip in vlasy zafarbiť, nezabúdajte, je lepšie zvoliť svetlejší odtieň, ktorý sa jednoduchšie prispôsobuje tomu Vášmu tmavšiemu, ako ich neskôr zosvetľovať. Skôr ako začnete s farbením, doporučujeme urobiť malý test na jednom úzkom prameni.

Ako správne nasadiť clip in vlasy

Pramene sa nasadzujú vždy zo spodu temena hlavy smerom nahor. Pomocou hrebeňa vytvorte vodorovnú cestičku a pripnite najširší pás sponkami. Sponky prekryte vrstvou svojich vlasov. Vytvorte si ďalšiu cestičku a pokračujte v pripínaní. Najtenšie pásy clip in vlasov sú určené na boky hlavy. Na záver si rozpustite aj zvyšné vlasy a prekryte nimi sponky. Pre krajší vzhľad si pramene zľahka prečešte, aby čo najlepšie splynuli s Vašimi vlasmi. Odporúčame si vlasy jemne pridŕžať rukou, aby sa Vám sponky neuvoľnili.

Starostlivosť o clip-in vlasy

Keďže tieto príčesky sú vyrobené z ľudských vlasov, môžete sa o ne starať tak, ako o svoje vlastné, umývať, farbiť, žehliť i natáčať. Neodporúčame však aplikovať trvalú onduláciu, ktorá vlasy trvale poškodzuje a výrazne zníži ich životnosť. Odporúčame v prípade potreby pramene zľahka umyť šampónom pod vlažnou tečúcou vodu, ošetriť ich kondicionérom, opláchnuť  a nechať voľne uschnúť. Clip in vlasy umyte po prvý krát až po 4-5 použitiach. Nepoužívajte však studenú ani príliš horúcu vodu. Pred spaním si clip in vlasy dajte z hlavy dole, predídete tak zamotaniu a rýchlejšiemu opotrebovaniu. Na česanie používajte len kefu s jemnými štetinami. Pri kvalitnej starostlivosti Vám príčesky vydržia až 1 rok.

Využitie

Clip in vlasy majú širokú škálu využiteľnosti -  pre nevesty, spoločenské akcie, na stužkové, diskotéky, alebo na zatraktívnenie rozpustených vlasov vložením farebných pásikov. Svoje vlasy si môžete predĺžiť, zahustiť alebo premelírovať.