Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Tipy: Vyberáme šaty na stužkovú 2019

Najvyšší čas, kedy si zaobstarať šaty na stužkovú je už tu! Tieto šaty sú pravdepodobne jednou z najdôležitejších rozhodnutí v živote mladých dievčat. Ale ako začať? Niektoré dievčatá vedia presne aké šaty chcú, iné sú pripravené nájsť si tú správnu voľbu pre seba, či už pôjde o jednoduché šaty, alebo výraznejšie s krajkovými aplikáciami a výšivkami. Poďme sa pozrieť na to, ako si nájsť ideálne šaty, ako šaty nakupovať online a zabrániť tak sklamaniu.

stužková 2018

Dlhé alebo krátke?

Večná dilema, ktorá potrápi nejednu zo žien. Dlhý strih sa odporúča napríklad ženám so širšími lýtkami, ktoré zakryjú menšie nedokonalosti. V prípade zvýraznenia dlhých nôh siahni určite po krátkych šatách. Maj na pamäti, že dlhým strihom nikdy nič nepokazíš.

dlhé a krátke spoločenské šaty

Podprsenka ako základ

Rozhoduješ sa pre korzetové šaty? V takom prípade sa určite oplatí investovať do kvalitnej podprsenky bez ramienok, alebo s bočným zapínaním. Rovnako existujú mnohé samolepiace silikónové podprsenky, ktoré zabezpečia ešte lepšie podporu a tá je počas tohto večera veľmi dôležitá.

Tenké vs. hrubšie ramienka

Šaty s hrubšími ramienkami poskytujú väčšie pohodlie, najmä vďaka hlavnej výhode – možnosti bežnej podprsenky, ktorá poskytne podporu pre dekolt. Ešte je možné zvoliť si šaty s ramienkom okolo krku, ktorá odhalí chrbát a hlavne pri dlhých šatách je to sexi.

Nákup šiat online

Niektoré dievčatá si objednávajú svoje šaty a doplnky už len prostredníctvom internetu. Ďalšie používajú internet na prieskum aktuálnych strihov šiat a cenového rozpätia predtým, než sa pustia do nákupov. Internet je dnes veľmi obľúbeným zdrojom a nájdeme na ňom väčšie množstvo výberu ako priamo v predajni.

Minimálne si môžeš preskúmať rôzne šaty a farby online a potom nájsť predajne so šatami, o ktoré máš najväčší záujem. V prípade objednania šiat cez internet by sme odporúčali objednávku uskutočniť vo väčšom predstihu. Treba rátať s možnosťou, že šaty nesadnú tak, ako si predstavujeme.

Nezabudni na topánky!

lodičky

Kľúčovou súčasťou ženského oblečenia sú topánky. Keďže ide o tvoju výnimočnú noc, mala by si si vybrať také, v ktorých sa budeš cítiť pohodlne. To znamená, že si ich budeš musieť vybrať vopred spolu so šatami, aby si si vedela zvoliť farbu a typ.

Rovnakou farbou topánok a šiat určite outfit nepokazíš. Avšak, ak sú tvoje šaty v pastelovom odtieni, strieborné sandálky sú skvelou voľbou. Rovnako zlaté lodičky, prípadne sandálky s ramienka sa dajú skombinovať s väčšinou šiat. Ak si vysoká a nechceš si obuť príliš vysoké topánky, a uprednostňuješ sandálky pred lodičkami, skús jemné sandálky s nižšie posadeným ramienkom. Zabrániš tak tomu, aby ťa počas tancovania či chôdzi tlačili na členku.

Zdroj foto:www.pixabay.com