Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Nový trend - Ecaille look

Je jednoducho skvelý! Predstavujeme horúci hit sezóny tohto leta. Keďže pôsobí prirodzene pristane úplne každej žene a toto leto sa bez neho určite nezaobídeš! Ktorá žena by nechcela, aby sa z jej vlasmi pohrali slnečné lúče?

ecaille vlasy

„Tento korytnačí trend vo farbení vlasov dostal pomenovanie podľa istého plemena mačiek“, ako spomína kaderník Morbach. Čo myslíš, čo má spoločné mačka s korytnačkou?

Medzi týmito zvieratami existuje súvislosť. Farba mačacej srsti a korytnačky vyjadruje vzťah dvoch odlišných odtieňov a k tomu aj korytnačí vzor. Výsledkom sú jemné tóny a mäkké prechody medzi blond a hnedou farbou.

Môžeme tiež povedať, že vo vlasoch prevládajú karamelové tóny, ktoré dopĺňajú zlaté pramienky avšak nepravidelne. Celkový výsledný dojem so sebou prináša prirodzený vzhľad, bohatý objem, kontrast a tiež lesk farbených vlasov. Najväčšou výhodou techniky ecaille je, že aj keď vaše vlasy odrastú, budú vyzerať naďalej štýlovo a hlavne prirodzene. Nemusíte tak každý mesiac chodiť ku kaderníčke na farbenie. Oddýchnu si nielen tvoje vlasy, ale aj peňaženka. :)

ecaille vlasy

Dôležitá je technika farbenia

Pri tomto hot trende je dôležité zvoliť správnu techniku. Kaderníci sa prikláňajú k tomu, že na dosiahnutie korytnačieho looku je vhodná tzv. balayage technika pripomínajúca ťahy štetca. Farba bude aplikovaná na jednotlivé pramienky v rôznej hrúbke.

ecaille vlasy

Zdroj foto: http://www.haircutweb.com/