Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Clip in vlasy z teba urobia divu!

Každá z nás to veľmi dobre pozná – padanie vlasov, zničené a suché konce alebo pomalý rast vlasov. Závidíš aj ty každej žene s dlhými hustými vlasmi, čo ide okolo? Vlasy je niekedy ťažké „vypestovať“ a môže trvať aj roky, kým narastú do vytúženej podoby. Našťastie dnes už existujú rôzne spôsoby, ako si vlasy predĺžiť.

clip in vlasy

Predĺženie vlasov bez problémov?

V minulom článku sme venovali krátkym vlasom, v niektorých prípadoch sú nepochybne ideálnou voľbou. Sú ženy, ktoré milujú opak – dlhé vlasy. Niekedy však idú s trendmi alebo len potrebujú zmenu, ale nakoniec s výsledkom krátkych vlasov nie sú spokojné. Čo robiť v tomto prípade, ako mať čo najrýchlejšie svoje vlasy späť?

Ak ani ty nepatríš k najtrpezlivejším ženám, zachrániť ťa môžu práve clip in vlasy. Sú skvelým spôsobom, ako okamžite získať vysnívanú dĺžku vlasov bez zbytočného vypadania alebo poškodenia svojich pôvodných vlasov. Rovnako aj v prípade, ak sú tvoje vlasy veľmi jemné alebo riedke, môžeš ich týmto spôsobom „obohatiť“.

Clipy nezaťažujú vlasy a nespôsobia ich vypadávanie, ako je to na rozdiel od viacerých iných metód predlžovania. Aktuálne tu máme jeseň (obdobie padania vlasov), preto by si do takýchto extrémnych zásahov v tomto čase v žiadnom prípade nemala ísť.

Chystáš sa na svadbu alebo inú slávnostnú príležitosť?

účesy s clip in

Ak preferuješ účesy s rozpustenými vlasmi, clip in vlasy ti doprajú napríklad možnosť krásnych vĺn. Navyše budú tvoje vlasy dlhé a budeš sa cítiť ako bohyňa z televíznej obrazovky. Táto možnosť sa skvelo hodí najmä v prípade príležitosti, akou je svadba, ples alebo iná spoločenská udalosť či večierok. S dlhšími vlasmi je možné spraviť si účesy od výmyslov sveta a bez pochýb zažiariť.

Pozor pri kúpe clip in vlasov

Pri každej forme predlžovania vlasov sú profesionálni štylisti toho názoru, že najvhodnejšie sú 100% ľudské vlasy (to rovnako znamená, že vlasy neboli farbené a ani chemicky ošetrené). Nezabudni si zakúpiť kvalitné clip in vlasy, lacné klipy nevyzerajú dobre a veľmi rýchlo vypadnú alebo sa môžu poškodiť. Clip in vlasy si zakúp radšej v špecializovanom obchode alebo z pohodlia domova na overenom e-shope – napríklad v tom našom.

Zdroj foto:www.pexels.com