Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

5 jednoduchých svadobných účesov

Nikto nepovedal, že svadobný účes musí byť zložitý. O tom nám hovorí aj staré známe heslo „v jednoduchosti je krása“. Prichystali sme si preto niekoľko jednoduchých účesov na svadobný deň pre každú nenáročnú nevestu.

nevesta

Nevyliečiteľná romantička

romantický svadobný účes

Hľadáš romantické nápady na svadobné účesy? Vyskúšaj „braids“ – zapletané vlasy na francúzsky spôsob. Táto technika vždy vyzerá dobre na všetkých dĺžkach a farbách vlasov.

Kvetinová korunka

korunka z kvetov

Chceš niečo špeciálne a originálne? Kvetinová svadobná korunka spraví výnimočnou každú nevestu. Vyber si ručne robenú korunku, vyzobenú ružičkami alebo inými kvetmi podľa vlastnej voľby. Čelenka by mala byť pohodlná a môže sa napríklad pripevniť obyčajnými sponkami.

Nevesta na fotke zvolila pre svoj účes korunku z kvetov, ktorá dokonca ladila s jej kyticou.

„Topknot bun“ – vysoký drdol

vysoký drdol

Tento pohodlný a veľmi vkusný účes má mnohostranné využitie - budeš v ňom vyzerať super v nohaviciach a tričku, ale aj na slávnostnej udalosti, napríklad počas svadby.

Ak si si vybrala tento účes pre tvoj veľký deň, uisti sa, že uzol bude elegantný a urobený na stred. Celkový look budú perfektne dopĺňať dlhé moderné svadobné šaty.

Nízky cop

nízky cop

Chceš sa cítiť v deň D čo najpohodlnejšie? Zvoliť môžeš aj obyčajný cop. Niekedy si vonkajšia svadba vyžaduje trochu viac kontroly vlasov ako dlhý a voľný vzhľad. Vezmi si inšpiráciu z úžasného ležérneho štýlu tejto nevesty!

Jednoduchý pretiahnutý drdol

drdol

Tento drdol vyzerá pekne aj bez vlasovej pomôcky a bez bohatých kučier. Nevesta chcela niečo nízke a obyčajné a preto sa stylisti rozhodli práve pre tento typ drdolu.

Zdroj foto:www.marthastewartweddings.com