Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Medzinárodný deň žien – ako obdarovať ženu?

darčeky pre ženu

Hádam neexistuje žena, ktorú by nepotešila kytica kvetov. Alebo pri ženách milujúcich sladké pokušenie vo forme bonboniéry či čokolády. Za pokus sa vyplatia aj netradičné darčeky, ktoré ženy šokujú možno ešte aj viac.

Kvety ako klasika

kytica kvetov

Kvety môžeš žene darovať kedykoľvek. Kytica ruží, kytica tulipánov, výber je na tebe. Menšia kytica by však mala obsahovať nepárny počet kvetín.

Originalita sa cení najviac

Premýšľaš nad niečím originálnym? Čo vydrží na očiach viac ako obyčajná čokoláda a zároveň poteší? Skús darček s vlastnou potlačou – hrnček, vankúš, či iný predmet podľa vlastného výberu. Stačí pridať text alebo fotografiu a prekvapenie je zaručené.

Knižka alebo lístky do kina či divadla

Máš vo svojej blízkosti ženu, ktorá rada číta? Alebo dá prednosť kinu či divadlu? Neváhaj rozšíriť jej knižnicu o nový kúsok, alebo sa s ňou podeľ o zážitok vo forme kina. Ale nezabudni však na jej obľúbený žáner.

Fotka v rámiku

Ako darček môže vyčarovať úsmev na perách aj drobnosť vo forme fotorámika. Fotku si môže vybrať aj tvoja polovička.

Večera a'la romantický večer

mdž 2018

Každá žena ocení romantiku. Zober priateľku, ženu na romantickú večeru. Ak si dobrý kuchár alebo si trúfaš, priprav ju vlastnoručne sám doma. Nezabudni na sviečky, fľašu dobre vychladeného vína alebo šampanské a krásny večer v podobe prekvapenia je na svete.

Kozmetika

voňavá kozmetika

Pozor pri výbere kozmetiky. Nie každej žene sadnú všetky druhy vôní alebo iného darčeka. Danú osobu by si mal dôverne poznať a vedieť, aký parfum, rúž na pery má rada, či používa. Ako darček môže byť ideálna aj darčeková poukážka.

Zdroj foto: www.pixabay.com