Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Krásne vlasy aj v zime?

Rozhodli sme sa, že vyskúšame niekoľko vlasových produktov a odporučíme, čo môže tvoje vlasy udržať krásne aj v zime! Najdôležitejšie je dodať im výživu, lesk a celkovo pekný vzhľad.

vlasové produkty

Vlasový zázrak – tangle teezer

Vychytávka, ktorá je na trhu už dlhšie. Na výber z viacerých variant a farebných prevedení. Táto kefa sľubuje rozčesanie aj tých najneposlušnejších vlasov a zabránenie ich vytrhaniu či poškodeniu. U nás naozaj vyhráva! Po prečesaní sú vlasy krásne jemné, hebké a rovnejšie. Je šikovná, vmestí sa do každej kabelky. Jediné jej mínus je, že k nej nie je žiadny obal.

Nechty ako od profesionála?

Ak patríš k ženám, ktoré musia mať nechty stále upravené – odporúčame gélový lak Super gel na nechty od Rimmelu. Najskôr nanes farebný lak a potom druhý krok – ochranný priesvitný lak. Vydržia krásne upravené 5 dní.

Dodaj vlasom vitamíny

forcapil

Okrem vlasových produktov je dôležité doplniť aj vitamíny zvnútra. Na začiatku sme sa rozhodli, že vyskúšame 3 mesačnú kúru – Forcapil, ktorý garantuje zastavenie padania vlasov a zrýchlenie rastu vlasov a nechtov. Po mesiaci užívania vlásky padajú menej a nechty sú tiež pevné. Tento prípravok obsahuje zinok, skupinu vitamínov B, vitamín D a biotín. Vždy ráno po raňajkách treba zapiť 2 kapsule, ktoré sú trochu väčšie, ale dobre znášateľné. Odporúčame takúto vlasovú „kúru“ aspoň raz za rok.

Olejčeky a spreje na lesk vlasov

olejčeky a spreje

V zime vlasy trpia rovnako ako v lete. Nosenie čiapky, mráz, sneh a iné faktory ich vysušujú. Preto im treba určite venovať pozornosť aj v tomto ročnom období. My sme vyskúšali množstvo olejov, no najviac nás zaujal olej od Loreal Elséve (Extraordinary oil) na farbené vlasy. Má krásnu vôňu a dobre sa vstrebáva.

Ako sprej na lesk vlasov sa nám najviac osvedčil sprej od značky Tony&Guy. Je skvelý v zime, pretože zabraňuje elektrizovaniu vlasov. A tie sú často po obliekaní a vyzliekaní svetrov neposlušné.

Penové nátačky namiesto kulmy

penové nátačky

Zima so sebou prináša aj množstvo eventov a vianočných večierkov, kedy chceme byť krásne od hlavy až po päty. Vymeň kulmu za penové nátačky a ušetri vlasy od tepla. Predídeš vysušeniu a budú pôsobiť oveľa zdravšie. Stačí vlhké vlasy natočiť na penové nátačky, ísť s nimi spať a ráno sa tešiť z nádhernej hrivy! Potom už len zafixovať lakom a je to.