Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako byť krásna na svadobných fotografiách?

Svadobné fotografie

Svadobné fotografie by nemali byť len krásne - mali by vypovedať príbeh Vášho svadobného dňa. Tieto šialene nádherné fotografie ti potom vždy poskytnú spomienku na tvoj vysnívaný deň.

Získaj nápady na krásne svadobné fotografie vďaka našim tipom!

Výber správneho fotografa

Prvý krok k nádhernému výsledku pri vašich fotkách? Výber toho správneho fotografa na svadbu. Svadobné fotenie tak nemusí byť vôbec nudné, ale môže sa premeniť aj na zábavu!

Dôležitú rolu nehrá len fotograf

Okrem fotografa je veľmi podstatný aj výber miesta. Každý túži po originálnych fotografiách a množstvo párov dnes už preferuje netradičné miesta, čo fotkám dodáva pozitívne emócie. Obľúbené sú medzi mladými hrady, zámky a ich zrúcaniny na Slovensku, zelené parky, rozkvitnuté záhrady alebo aj miesto pred domom. Niektorí majú dokonca záujem o fotky v zahraničí, len tie je potrebné dojednať si s väčším predstihom.

Nepodceňuj svoj svadobný deň

Vlasy

Štýlové fotky sú základom. Svadba je v živote v každom z nás veľmi výnimočná udalosť a vyžaduje si tiež dôkladnú prípravu. A ako jedna z vecí sú perfektne nastylované vlasy!

Tip: Nestihli ti dorásť dlhé vlasy do svadby alebo svadobného fotenia? My máme pre teba skvelé riešenie! Vďaka clip in vlasom si predĺžiš vlasy za pár minút a s pomocou šikovnej kaderníčky si ich nikto ani len nevšimne.

S make-upom pomaly

Požiadaj stylistku, aby tvoj make-up premenila na prirodzený vzhľad, najmä pokiaľ ide o oči. Falošné riasy sú veľmi neprirodzené - transformujú oči a na fotografiách vyzerajú umelo. Namiesto nich použi radšej jednotlivé trsy. V prípade väčšieho zvýraznenia očí, zvoľ jemný rúž na pery alebo naopak.

Ako v rozprávke

Svadobny fotograf

Najlepšie fotky sú tie, ktoré obsahujú pózy bez pohľadu na fotografa. Zachytené momenty smiechu a radosti = prirodzené fotky z rozprávky.

Užívaj si to

Svadobné šaty

Hlavne sa netreba stresovať, pretože to napätie sa bude odrážať na tvojej tvári. Buď si istá tým, že fotky ostanú ako pamiatka už navždy a preto sa poriadne usmievaj a zažiar!

Zdroj foto: www.pixabay.com