Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako zažiariť na vianočnom večierku

Mikuláš je za nami, Vianoce sa pomaly blížia a s nimi aj vianočné či firemné večierky. Aj keď sa takéto udalosti nesú v netradičnom duchu, nikto nepovedal, že by ste nemali zažiariť a nedať si záležať na svojom vzhľade či outfite! Predsa sa to koná len raz v roku a môžete sa ukázať aj v inom svetle, ako vás vidia počas roku.

Čo si obliecť?

Môžete zvoliť šaty, sukne, ale aj nohavice skombinované s blúzkou a opätkami sú štýlové. Hlavne, je dôležité, aby ste sa cítili pohodlne počas celého večera.

outfit na vianočný večierok
Čo takto zaujať neobvyklými farbami?

Aj keď možno medzi tradičné vianočné farby nepatrí kráľovská modrá, je to veľmi výrazná farba a nikto vás v nej neprehliadne. V kombinácii s čiernou vyzerá naozaj skvelo. Doplnky môžete potom ladiť do čierna alebo do zlata.

Netradičné pančušky

Tiež môžete zažiariť pančuškami s ozdobnou čipkou, odporúčame však pančuchy s vyšším počtom denov.

Účes

Už vás nebaví čakať, kedy vám dorastú vlasy? Chcete zažiariť krásnou hrivou? Ideálnym riešením sú potom clip in vlasy! V našej ponuke máme kvalitné clip in vlasy vyrobené zo 100% ľudských vlasov.Vyberte si z bohatej škály odtieňov a dĺžok.

Na čo by ste určite mali zabudnúť?

1. Minisukne / minišaty
Príliš krátke dĺžky šiat sú na takýto druh spoločenského večierku nevhodné. Mali by byť primeranej dĺžky.
2. Príliš výrazný make-up
Riaďte sa heslom menej je niekedy viac! Líčenie môžete zladiť podľa farby šiat, či outfitu. Pokiaľ si vyberiete výrazné líčenie očí, na pery si naneste len lesk. Vždy môže byť zvýraznené len jedno z nich-nikdy nie oboje naraz. Odporúčame napríklad dymové líčenie očí.
3. Veľký výstrih
Buďte si vedomé toho, že na večierku budú nielen vaši kolegovia, ale aj váš šéf a nemusí byť nadšený z vašej novej podprsenky.
4. Nudné kostýmy
Dnes nájdete v obchodoch naozaj širokú škálu oveľa kreatívnejších a originálnejších kúskov. Nudné kostýmy či rifle nechajte doma v skrini a zažiarte v niečom odvážnejšom!
5. Príliš veľa doplnkov
Čo sa týka doplnkov, závisí to od outfitu, niekedy ho môžu krásne oživiť, avšak nikdy to nepreháňajte. Voľte radšej ľahšiu alternatívu a veľmi obľúbená je listová kabelka. V niektorých prípadoch môže pôsobiť lepšie ako bižutéria.

Príjemnú zábavu praje tím inVlasy.sk :-)