Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako stráviť Silvester?

Ako stráviť Silvester?

silvester

Už vieš, ako budeš tráviť posledný deň v roku? Či si nechávaš program na poslednú chvíľu? V tom prípade to nevadí, my ti poradíme, ako ho môžeš stráviť pohodovo!

Doma v papučiach?

domáca pohoda

Počas roka je to stále ten istý kolotoč – veľké množstvo povinností, práce a stresov. Prečo práve koniec roka nestráviť doma? Stačí ti telka, pukance a môžeš skúsiť filmový maratón. Alebo si užiť príjemne strávený čas v spoločnosti rodiny, rozprávok a misky s koláčmi či šalátom. Takýto večer si ale žiada pohodlné domáce oblečenie. Nepokazíš to ani pyžamom – v noci sa aspoň nemusíš prezliekať!

Novoročná párty

párty

Domáci relax a oddych nie sú pre teba. Oslavu nového roka si predstavuješ na poriadnej party s kamoškami. Nahoď sa štýlovo a vyber sa na najlepšiu party v meste! Červené šaty nechaj visieť v skrini, túto silvestrovskú sezónu bodujú metalické farby. Zlaté či strieborné, lesklé alebo flitrované šaty sú tou pravou voľbou na silvestrovskú noc. A k tomu hollywoodsky make up a zvlnené vlasy. A nezabudni aj na drobné doplnky a staň sa hviezdou večera!

Oslava po "americky"

Dokážeš si predstaviť netradičný silvester strávený v bazénoch s pohárom šampanského v ruke? Mnohé slovenské aquaparky organizujú pestré silvestrovské večery s bohatým programom! My sa tento rok dokonca chystáme tiež. Netradičná zábava a tanec v bazénoch do rána budú sprevádzať tanečnice, UV svetelné show, fotobúdky a mnohé iné špeciálne bonusy. Navyše nemusíš riešiť outfit, pretože ti postačia obyčajné plavky. Predstava americkej veľkolepej party sa môže už o malú chvíľu začať!

Zdroj foto: www.pixabay.com