Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Účes podľa Jennifer Aniston

Okúzľujúca Jennifer sa za preslávila hlavne rolou Rachel v televíznom seriáli Priatelia. Milióny žien sa chceli ostrihať a vyzerať ako Rachel Greenová. Jennifer sa od čias Priateľov o svoju „korunu krásy“ riadne stará a dáva si na nej záležať. Strihať sa chodí každých 6 týždňov a je to poriadna investícia. Za strihanie si jej kaderník vypýta až 600 eur.

Koruna krásy podľa Jennifer

Keď sa pozrieš na hrivu tejto krásky, nemusíš čakať žiadne zložité účesy. Dominuje tento look:

  • polodlhé vlasy
  • zostrihané do postupna
  • kulmou jemne natočené vlny
  • jemný blond melír

Jennifer Aniston

 

Ako postupovať

1 . Základom je mať zdravé a žiarivé vlasy, preto starostlivosť o ne netreba podceniť. Je potrebné po umytí použiť aj balzam a raz do týždňa výživnú masku, ktorú nechaj pôsobiť aspoň 10 minút.

2. Na mierne vlhké vlasy nanes olej alebo iný ochranný sprej na vlasy, až potom môžeš použiť fén. Najlepšie si nechať vlasy voľne uschnúť.

3. Jennifer má vlasy rovné, preto ak tvoje vlasy majú tendenciu sa vlniť, môžeš použiť špeciálny prípravok pre vyhladenie vlasov alebo použiť keramickú žehličku, ktorá vlasy nepoškodí. Nezabudni predtým na ochranný sprej alebo olej, ktorý obalí vlas a zachráni ho pred poškodením či štiepením.

4. Cestičku na vlasy si môžeš rozdeliť na jednu stranu, tú ktorá je pre teba lepšia. Jen si zvykne nechať vlasy prirodzene spadať ku tvári, čo tvár dokonca zužuje.

5. Niekedy si zvykne vlasy natočiť. Ak nemáš prirodzené jemné vlny a nechceš si ničiť vlasy, použi tento trik: rozdeľ si vlasy na dve polovice a sprav si dva zapletané vrkoče. Pomaly prejdi po nich žehličkou a potom si ich neskôr rozpusť.

6. Po bokoch tváre môžeš niektoré pramienky povyťahovať, dodáš celému účesu šmrnc. Na konci len zalakuj a výsledný účes je hotový! :)

Jennifer má naozaj krásne vlasy a závidí jej ich mnoho žien. Príprava jej účesu ti nezaberie veľa času a dokonca si môžeš ísť dať podľa nej zostrihať aj ofinu a vlasy.