Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Twisted Side Braid

Je tu ďalší týždeň a ďalší článok len pre Teba. V poradí druhým vrkočom, ktorý Ti predstavíme v tejto našej sérii článkov je Twisted Side Braid. Tento vrkoč sa, taktiež ako v prvom článku, vyznačuje svojou jednoduchosťou avšak jedinečnosťou. My sme na tento účes použili naše klasické clip-in vlasy 51 cm pre zhustenie a dĺžku, no tento vrkoč môžu vyskúšať aj tie dievčatá, ktoré majú kratšie vlasy.

Jediné, čo budeš potrebovať na tento účes je jedna elastická gumička. Už len to značí, že to nebude nič náročné a ak prídeš na ten správny systém, bude Ti to trvať len minútku. Tak poďme na to! :)

?IN-ÚČESY NA JAR 2015 - Twisted Side Braid
  1. Tak ako pri každom side braid, aj pri tomto je len tebe, na ktorej strane hlavy budeš tento vrkoč pliesť.
  2. Vrkoč si rozdeľ do dvoch rovnakých sekcií.
  3. Pri tomto kroku nastáva tá zložitejšia časť. Obe časti resp. sekcie, ktoré si si vytvorila začni točiť v smere k tvojej tvári a prekríž.
  4. Následne budeš postupovať tak, že pri každom prekrížení si budeš vlasy ďalej a ďalej točiť. To znamená zatočiť a prekrížiť, zatočiť a prekrížiť. Nezabudni ale vždy točiť v smere k tvojej tvári, aby sa ti to následne keď zviažeš gumkou nerozplietlo.
  5. Ako môžeš vidieť na fotke, vznikol nám naozaj pekný účes. Ak si spokojná s týmto výsledkom, nasledujúci krok môžeš vynechať.
  6. Jemne povytiahni za pramienky, pre na pohľad hustejší vrkoč.
  7. Tadá! Hotovo!

Je to naozaj veľmi ľahký účeš, hlavne pre tie dievčatá, ktoré ráno nemajú veľa času na tvorenie zložitých účesov, no stále chcú niečím zaujať. Koniec vrkoča môžeš zviazať jednoduchou stužkou, vo farbe tvojho outfitu, do tvaru mašličky a môžeš vyraziť či už do práce alebo do školy. :) Efekt sa zaručene dostaví a ak by sa ťa niekto spýtal ako na to, neváhaj a pošli ho na našu stránku www.invlasy.sk! :)

Ak máš záujem o kúpu našich vláskov neváhaj a nahliadni do našej pestrej ponuky clip-in vlasov, kde na Teba čakajú 100% ľudské vlasy rôznej dĺžky, hustoty a farby. Sme si istý, že si niečo určite vyberieš!

Ak sa ti články takéhoto typu páčia, podeľ sa s nami o svoj názor do komentáru pod článkom.