Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Rozprávkové účesy stvorené pre oslavu záveru roka

Oslavovanie Silvestra v rodinnom kruhu, alebo párty s priateľmi si vyžaduje aj istú dávku kreativity, pretože všetky chceme vyzerať úžasne. Okrem nového outfitu zohráva dôležitú rolu aj účes. Poďme sa pozrieť na nejaké z nich.

Účes na oslavu záveru roka

Mať krásny účes, ktorý naozaj pristane, môže zmeniť celkový vzhľad. Vybrali sme pre Teba zopár štýlových účesov, ktoré vyniknú najmä počas Silvestrovského večera.

Middle bun 1. Middle bun

Middle bun je možno jeden z najlepších a najroztomilejších účesov pre vianočný večierok či inú oslavu. Tento elegantný updo je ako sviatočný tak aj romantický. Vlasy sú rozstrapatené a tvarované do drdola pôsobiace chaotickým dojmom. Tento štýl je dokončený so spustením jemného pramienka vlasov na jednej strane a s krásnym doplnkom namiesto gumičky.

Blond fishtailed crown 2. Blond Fishtailed Crown (alias korunka s rybieho chvosta)

Pletené korunky sú jedným z najobľúbenejších účesov a určite si rozšírili svoju popularitu v roku 2016. Táto krásna, svetlovlasá verzia je štylizovaná priamo k dokonalosti. Čelenka umiestnená v prednej časti robí účes jedinečným.

Low Knot with Side Twists 3. Low Knot with Side Twists

Tento nádherný a sofistikovaný updo je jedinečným účesom pre Štedrý večer alebo Silvester. Predstavuje niekoľko zvlnených pramienkov, ktoré vedú do nízkeho drdolu. Tento účes je úplne iný spôsob, ako nosiť vlasy na jednu stranu. Ťažiskom tohto účesu je však multi-farebný vlasový doplnok, ktorý je možné vynechať alebo nahradiť niečím podľa tvojej fantázie.

Chceš byť krásna v tento deň, no nemáš na to toľko času?

My ženy to nemáme počas sviatkov jednoduché. Pečenie, varenie, a mnoho ďalších vecí. Chceme, aby všetko bolo tip top a preto nám niekedy neostáva veľa času pre seba. Hľadáš tipy na jednoduchý účes či iné triky, ktoré by si zvládla aj za pár minút? Postačí ti aj obyčajná kulma, bohatými vlnami nikdy nič nepokazíš.
Pre, ktorý účes sa rozhodneš ty? :-)

zdroj foto: therighthairstyles.com a pixabay.com