Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Pull-Through Side Braid

Pull Through Side Braid je prvým účesom, ktorý Ti prinášame v tejto sérií článkov. Tento typ vrkoča je pre ženy so stredne dlhými až dlhými vlasmi. Avšak dámy s kratšími vlasmi nezúfajte, tak ako aj v našom prípade môžete použiť naše clip-in vlasy. Na fotkách môžete vidieť, aký veľký rozdiel vie spraviť pár centimetrov navyše.

IN-ÚČESY NA JAR 2015 #1-Pull-Through Side Braid

Čo budeš potrebovať na tento účes?

Elastické gumičky, ktoré sú priesvitné, alebo v rovnakom tóne ako sú tvoje vlasy, ďalej to bude zopár sponiek, a poprípade nejaká mašľa na dekoráciu.

IN-ÚČESY NA JAR 2015 #1-Pull-Through Side Braid

  1. Prehoď si vlasy na jednu stranu, tú ktorú preferuješ, zviaž do elastickej gumičky a rozdeľ vlasy do dvoch rovnakých sekcií.
  2. Vezmi jednu sekciu, nechaj pár centimetrov voľných od začiatku vrkoča a zviaž ju ďalšou gumičkou.
  3. Čo musíš spraviť teraz je rozdeliť túto sekciu na dve časti, aby ti vznikla dierka.
  4. Cez túto dierku následne prepcháš druhú sekciu s ktorou sme pôvodne začínali a ďalším krokom je zatiahnuť sekciu s gumičkou.
  5. S touto prepchatou sekciu robíš presne rovnaký postup ako som ti práve vysvetlila. Necháš pár centimetrov voľných, zviažeš gumičkou, vytvoríš dierku, prepcháš cez ňu sekciu vlasov a zatiahneš.
  6. Tieto kroky opakuješ až do úplného konca.
  7. Čo spravíš na konci je, že sa s copom trocha pohráš, jemne povyťahuješ pramienky pre bohatší efekt vlasov.
  8. A je to! :)

IN-ÚČESY NA JAR 2015 #1-Pull-Through Side Braid

Samozrejme nie je pravidlom, že tento účes je len na jar. Môžeš ho nosiť v akomkoľvek ročnom období, na akúkoľvek príležitosť, je to len a len na tebe. Tento účes je však svieži a zaslúži si byť nosený na niečom ľahšom ako je hrubá, zimná bunda, kde iba zanikne.