Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Návod: Cop podľa Ariany Grande

cop ariana

Pohľad na cop Ariany Grande nám vyráža dych. Ak si aj ty niekedy zazrela jej cop a zatúžila po ňom, môžeš ho vyskúšať! My ti prinášame tip, ako na to. Aj keď nemáš po ruke šikovného stylistu alebo kaderníka, zvládneš to pohodlne aj doma sama. Budeš však potrebovať niekoľko vecí.

ariana grande

Budeš potrebovať

  • clip in vlasy (v prípade kratších vlasov)
  • gumky a sponky
  • kefu
  • sušič na vlasy

Postup

Predtým, ako začneš stylovať vlasy, obráť si hlavu hore nohami a použi teplo zo sušiča vlasov (a kefu), aby si „prehodila“ vlasy smerom do opačnej strany. Tento trik pomáha uhladiť vlasy a keď ich dáš do copu, nebudeš mať žiadne hrbole. Poriadne si vlasy prečeš.

krok1

V prípade, že chceš mať na vrchu aj francúzsky braid, oddeľ vlasy, ako vidíš hore vyššie na obrázku a z tenkého prameňa si zapleť malý vrkôčik.

krok2

Teraz nastal čas na pripnutie clip in vlasov. Bočné strany si môžeš pripnúť klasicky z ich jemným natočením.

krok3

Zvyšné clip in vlasy umiestni do opačnej strany.

krok4

Na konci začeš spolu so svojimi vlasmi a vytvor si cop. Potom si môžeš vziať jeden prameň vlasov a obaliť ho okolo gumičky pre krajší vzhľad copu.

Pozor: Odtieň clip in vlasov by nemal byť veľmi odlišný od tvojej prirodzenej farby vlasov, predídeš tak zlému dojmu.

Možno sa ti bude zdať na začiatku tento účes trochu komplikovaný, ale môžeš ho najskôr vyskúšať aj bez clip in vlasov alebo si ho skúsiť natrénovať viackrát pred zrkadlom.

Zdroj foto: cosmopolitan.com