Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Easy Three Strand Braid

Pre tento týždeň sme si pre Teba pripravili asi ten najjednoduchší vrkoč zo všetkých, ktoré sme Ti doposiaľ ukázali.

Tento vrkoč sme už ale nevytvorili z našich klasických clip-in vlasov. Použili sme náš clip-in cop, ktorý nájdeš v našom e-shope v 16 odtieňoch. Cop je dlhý 50 cm a naozaj veľmi hustý, takže sa nemusíš báť, že tvoje vlasy nebude dostatočne zakrývať. Clip in cop si pripevníš na ten svoj vlastný a je už len na Tebe čo z neho vytvoríš. Takýto cop je veľmi dobrý na príležitosti, ako je napríklad svadba, ale samozrejme aj na každodenné použitie. Dá sa z neho vytvoriť naozaj krásny, honosný účes. Na fotkách môžeš vidieť naozaj veľkú premenu pred a po nasadení clip-in copu.

clip-in cop

Vráťme sa ale späť k nášmu účesu!

Tento vrkoč Ti nezaberie viac ako 3 minúty a to je už len dôkaz toho, že je naozaj veĽmi jednoduchý. Netreba Ti vedieť žiadne nové techniky. Radi by sme podotkli, že tento účes bude nádherne vyzerať na ombré vlasoch, ktoré sú momentálne IN a nájdeš ich aj v našej ponuke v niekoľkých odtieňoch.

Postup:

Easy Three Strand Braid

  1. Rozdeľ si svoj cop na tri sekcie.
  2. Jednu sekciu rozdeľ na ďalšie 3 a zapleť z nich klasický pletený vrkoč.
  3. Tento zapletený vrkoč bude fungovať ako tvoja tretia sekcia s pomocou ktorej zapletieš jeden veľký klasický cop. Rozdiel bude ale ten, že jedna sekcia bude zapletená, takže vrkoč nebude vyzerať až tak klasicky.
  4. VOILA! Ako môžeš vidieť na fotke, vznikne Ti naozaj veľmi pekný účes.
Ak sa Ti tento článok páčil, pridaj svoj názor do komentárov pod článkom. Nezabudni si pozrieť našu celú ponuu, kde okrem clip-in vlasov a clip-in copov nájdeš ofinky, rýchlopásy a mnoho ďalších IN produktov :)