Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Banana bun: Rýchly účes pre lenivé rána

Vstať z postele s perfektnou hlavou bez strapatých vlasov by bolo ideálne. To sa však v skutočnosti nestáva tak často, ako by sme si priali. Našťastie existuje jednoduchá alternatíva - banana bun!

banana bun

Banana bun je tento mesiac na instagrame veľkým hitom. Ide o vlasovú inšpiráciu, pochádzajúci priamo z Francúzska. Na prvý pohľad sa môže zdať zložitý, ale je vlastne celkom jednoduchý! Základ banana bun sú vlasy vyfúkané „do strapata“ a zopnuté v uzle umiestnenom na nízkom mieste. Celkový dojem dopĺňajú voľne padajúce pramienky vlasov.

banana bun
„Paris look“

Nikto nemieša street style eleganciu s tzv. „lenivým vzhľadom“ tak ako francúzske ženy. Tento najnovší francúzsky štýl očaril ženy po celom svete a získal si našu pozornosť práve vďaka jednoduchosti chvosta.

banana bun
Tento účes si zamiluješ

Možnosti tohto účesu sú nekonečné - môžeš ho nosiť v strede hlavy, znížiť dole nižsie smerom ku krku alebo dokonca do strany. A čo je najlepšie, vyčaruješ si ho za chvíľu a v pohodlí domova. Nižšie uvedené príklady sú tak nádherné, že si to budeš chcieť hneď vyskúšať!

banana bun
banana bun Vhodné pre všetky typy vlasov

Nezáleží na farbe a strihu vlasov, tento účes sa dokonalé hodí brunetkám, ryšavkám, blondínkam či iným typov a farbám vlasov. V prípade kratších vlasov si vlasy omotaj okolo seba a zopni. Nezabudni pri tvári spustiť pár pramienkov vlasov a úspech máš vo vrecku.

banana bun
Praktický a zároveň štýlový?

Pri tomto účese je dôležitý objem. V prípade jemných vlasov, vyskúšajte suchý šampón. A platí tiež pravidlo - čím strapatejšie vlasy, tým lepšie. Aj keď sa tento účes môže stať trošku chaotický, je veľmi štýlový a praktický.

banana bun

Tak čo povieš, inšpirovali sme ťa? :-)

Zdroj foto: brit.co a gurl.com