Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Keď svadba klope na dvere: Ako si zvoliť ten pravý účes?

Blíži sa tvoja svadba a ty si sa stále nerozhodla, akým účesom zažiariš vo svoj najdôležitejší deň života? Prinášame ti zopár tipov, ako uľahčiť tvoje rozhodovanie.

zapletany cop

Menej je niekedy viac

Aby bol svadobný účes krásny, vôbec nemusí byť príliš zložitý. Aj jemnejšie a elegantné účesy ako napríklad nižší zapletaný kvetinový cop (obrázok hore vyššie), ktorý vytvoril pre svadobnú módnu show Naeem Khana, bol osviežujúci a moderný.

Inšpirácia u celebrít

Hľadáš originálnejší svadobný účes? Budeš musieť byť viac iniciatívnejšia pri hľadaní inšpirácie. Napríklad môžeš vyskúšať rozšíriť svoje vyhľadávanie aj mimo svadobný okruh. Napríklad inšpiráciou môže byť New York Fashion Week alebo iné svetové módne a vlasové príležitosti či eventy pre nájdenie inšpirácie.

drdol

Buď kreatívna a originálna

Nemusíš sa zamerať len na jeden obrázok účesu, ktorý presne chceš. Namiesto toho napríklad skús pohľadať viac obrázkov a poukázať na prvky, ktoré sa ti páčia. Napríklad, časť z jedného updo a silueta z druhého. Týmto spôsobom môžeš vytvoriť skutočne jedinečný svadobný účes.

Je tiež dôležité mať na pamäti, že tvoj účes si bude vyžadovať menšie úsilie. Veľmi podstatná je dôležitosť komunikácie s tvojím stylistom alebo kaderníčkou. Nevesty by si mali vybrať niekoho, kto miluje "vlasové umenie"" a vie sa s vlasmi pohrať. Okrem obrázkov nápadov účesu nezabudni s kaderníčkou zdieľať aj svoje šaty. Na základe nich ťa nielen usmerní, ale tvoj účes prispôsobí a spraví z teba hviezdu.

Zdroj foto: marthastewartweddings.com