Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako si vybrať správny svadobný účes

svadobný účes

Blíži sa tvoja veľká udalosť a ty stále uvažuješ nad tým aký účes zvoliť. My ti prinesieme inšpiráciu! Pozrime sa na to aké sú nové trendy v svadobných účesoch.

Pri výbere účesu je najlepšie je inšpirovať sa celebritami. Účes by mal podčiarknuť tvoju prirodzenú krásu.

Mal by sa hodiť k typu vlasov, črtám tváre, tónom pleti ak celému outfitu. Aktuálne letia lesklé bohaté účesy, farby a zdravé nekrepovatejúce vlasy.

V akom čase sa nafarbiť/ostrihať pred svadbou?

svadobný účes

Oživ svoju farbu alebo účes týždeň pred Tvojim dňom. Tiež odporúčame vlasy umyť cez deň alebo večer pred svadobným dňom, aby neboli na druhý deň pre kaderníka príliš klzké.

Prispôsob vlasy šatám

Vlasy by mali byť len tvojim doplnkom k šatám a nemali by im konkurovať. Preto by si ich mala zladiť. Ak si sa rozhodla pre moderné elegantné šaty, pouvažuj nad drdolom či uhladením vlasov dozadu. V prípade výberu zložitejších šiat, by to mohol byť účes s voľnými kučerami (vhodné sú do nich potom menšie kvety).

svadobný účes

Veľmi moderné a populárne je dať si rôzne ozdoby do vlasov pri komplikovanejších účesoch ako sú rôzne drdoly, vlasy do uzla či French twist (tzv. banán).

svadobný účes
svadobný účes

Na dĺžke záleží

Samozrejme, že si limitovaná dĺžkou svojich vlasov, ale s tým čo ti prírodanadelila sa dá niečo urobiť. Netvrdíme, že krátke vlasy nemôžu byť sexi.

Avšak každá žena chce v svoj najväčší deň D zažiariť. Preto ti prinášame ideálne riešenie ako si behom chvíľky svoje vlasy predĺžiť. V našej ponuke nájdeš množstvo dĺžok a odtieňov clip in vlasov a dokonca aj clip in copov , vďaka ktorým môžeš mať akýkoľvek svoj vysnený účes a nikto nezistí, že vlasy nie sú tvoje.

Buď praktická

Pri výbere svojho účesu vezmi tiež do úvahy všetky činnosti, ktoré ta počas tohto dňa neminú. Budeš potrebovať, aby tvoj účes vydržal! :-)

svadobný účesZdroj foto: elstile.ru