Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Svadobné šaty od Nurit Hen – nová kolekcia s porciou zlata

Predstavujeme Ti aktuálnu kolekciu izraelskej dizajnérky Nurit Hen - luxusný a sofistikovaný dizajn s nádychom zlata nazvaný Golden Touch.

Nurit Hen

Nurit Hen dizajnérka

Dizajnérske štúdio Nurit Hen sa nachádza priamo v Tel-Avive. Jej kolekcie sú známe prvkami ako sofistikovanosť, ženské detaily a moderný prístup k svadobnému dizajnu. Jej šaty sú vyhľadávané po celom svete. Vďaka umeleckému, modernému, luxusnému štýlu sú každé zo šiat šité na mieru a nádherne doladené určitými prvkami, aby každá nevesta kráčala po ulici ako kráľovná a mala pocit istoty, pohody, jedinečnosti - proste cítila sa ako bohyňa.

Kolekcia Golden Touch 2018

Charakteristickými črtami tejto kolekcie sú jednoznačne exotika a modernosť. Alebo inak povedané "keď sa exotika a móda spoja s romantikou". Šaty sú ručne vyrábané, ozdobované nádhernými korálkami, na mieru šité výhradne z luxusných materiálov. Doplnené o čipky, ktoré Nurit získava z celého sveta.

Ďalšími prvkami tejto kolekcie sú zvodnosť, romantika, vznešenosť, krehkosť a jemnosť. Šaty majú najčastejšie klasickú bielu farbu. Jemné vrstvenie dotvára dokonalú ilúziu jedinečnosti a trendovosti.

Tieto svadobné šaty sú výnimočné, originálne a romantické – jednoducho chytia za srdce každú ženu.

Fotogaléria

Samozrejme pripájame aj fotografie celej kolekcie. Nám pri pohľade na tieto fotky "vyrazilo dych".

Nurit Hen kolekcia Golden Touch 2018 Kolekcia Golden Touch Šaty s nádychom zlata Nurit Hen dizajn Nurit Hen svadobné šaty Zdroj foto: nurit-hen.com/golden-touch-2018/