Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Stužková 2017: Čarujeme s vlasmi

Stužková je jednou z najdôležitejších dní života. A určite si ju každý zapamätá. Aby si si užila túto očarujúcu noc s množstvom úsmevov, smiechu je samozrejme potrebné aj dobre vyzerať. Elegantný účes dopĺňajúci look zabezpečí tvoj široký úsmev. Buď si istá, že jedným z týchto oslnivých účesov, ktoré nájdeš nižšie, očaríš celý dav na stužkovej!

Waterfall Braid

stužková braid

Sladká a nevinná krása tohto účesu je ohromujúca. V dobrom zmysle, samozrejme. Zapletená časť predstavuje trochu tajomnej krásy, zatiaľ čo zdôrazňujeme, že voľné kučierky vytvárajú štýl, ktorý sa stretáva s eleganciou. Skvelá voľba pre stredne dlhé vlasy.

Vlnitý nízky drdol

stužková drdol

Drdoly sú typické vtedy, keď máte nedostatok času a potrebujete niečo rýchle a jednoduché. Drdoly ale môžu byť ľahko vylepšené, aby ťa sprevádzali najobľúbenejšími príležitosťami. Vezmi si napríklad objemný nízky drdol - veľa romantických, presných kučierok pridáva tomuto účesu množstvo elegancie. Nechaj niekoľko pramienok uvoľnených okolo tváre, aby štýl ešte viac zjemnel.

Double Waterfall Braid

stužková waterfall braid

Dlhé vlasy sú dokonalou možnosťou na vytváranie úžasných, voľných vĺn či kučier, ktoré zachytia maximálnu zmyselnosť. Aby tieto voľné vlnky vyčnievali ešte viac, skús nejaké „dvojité vodopády“, ktoré odrazia nielen extra dávku ženskosti.

Fancy Faux Hawk

stužková faux hawk

Faux Hawks nemusia byť vyhradené len pre punk rockové koncerty! Vyskúšaj tento elegantný twist, aby si zažiarila v túto noc.

Bohémske vlny a updo

stužková bohémske vlny

S dlhými a voľne padajúcimi vlasmi, ako sú napríklad tieto, je najlepšie si dopriať bohémské vlny. Začni tým, že si natočíš vlasy a prečešeš pre trochu chaotickú textúru. Potom vezmi dva pramienky, zatoč ich a vráť ako keby späť do bočných ibaže opačných častí a zapni sponkami. Potom si už len užívaj očarujúci pocit z týchto vlasov.

Luxusné vlny

stužková luxusné vlny

Kombinácia bohatých jemných vĺn a jemný fishtail, konečný výsledok? Jednoduchý štýl, ktorý vyniká luxusom.

Zdroj foto: www.pophaircuts.com