Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Rady, s ktorými vedľa rozhodne nešliapnete

Tohtoročný trend sezóny velí, aby ste na stužkovú prišla v šatách ako z rozprávky. Najúžasnejšie budete vyzerať v kombinácii jednoduchej splývavej siluety a kvalitného materiálu. Vyhnite sa nadýchaným princeznovským šatám v tvare cukrovej vaty, ktoré by Vás premenili v tortu namiesto hviezdy večera.

Ak si vyberiete nudné odtiene, ktoré svojou jemnosťou a zdanlivou nenápadnosťou nechajú vyniknúť Vašej osobnosti, alebo siahnete naopak po výrazných farbách, ktoré upútajú pozornosť všetkých na prvý pohľad, obe varianty budú rozhodne pre príležitosť stužkovej to pravé orechové. Svetové prehliadkové móla ukázali, že farbou sezóny jeseň / zima bude ružová a červená s oranžovou vo všetkých svojich možných odtieňoch. Na šatách vyzerá výborne aj napríklad smaragdová alebo fuksiová. Teraz tak máte jedinečnú príležitosť vyskúšať silu a čaro týchto farieb! Vyžaduje si to možno troška viac odvahy než obligátná čierna, ktorá nič nepokazí, výsledkom však okolie i samú seba určite prekvapíte. Odtieň si vyberte taký, ktorý čo najviac korešponduje s Vaším typom a farbou pokožky a vlasov. Nepozerajte sa preto na to, čo sa Vám páči na modelke v časopise alebo na kamarátke - majte na pamäti, že šaty musia ladiť s Vami.

Ak Vás príroda obdarila kyprými ženskými tvarmi, zažiarite v šatách empírového strihu, ktoré sú najužšie pod prsiami a smerom dole sa rozširujú, čím sú milosrdné k nie celkom dokonalému obvodu pásu a bokov. Alebo môžete naopak krivky vhodným spôsobom zdôrazniť a siahnuť po puzdrových (ceruzkových) šatách. Pri ich voľbe nezabudnite, že menej je viac - príliš veľká plocha odhaleného tela sa pre túto akciu nehodia.