Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Niekoľko tipov ako zažiariť na stužkovej

Spoločenská udalosť ako stužková si vyžaduje viac pozornosti, preto sme si pre Vás pripravili pár tipov či rád, ako sa Vám podarí zažiariť na stužkovej a zaobísť sa bez trapasov! :)

1. Vhodný spoločenský účes

V prípade, že vám vlasy zavadzajú a bývate z nich často nervózna, odporúčame si ich dať vyčesať do drdolu alebo do pekného copu.

2. Spoločenské šaty a toaleta

Každá žena by si v prvom rade mala obliecť také šaty, v ktorých sa cíti pohodlne. Musí si uvedomiť, že v nich bude po celú noc. To neznamená, že si nemôže dať dlhé šaty – na stužkovú sú vhodné dlhé aj krátke. Večerná toaleta si vyžaduje ušľachtilejšie materiály ako je brokát, zamat, satén, čipka alebo hodváb.

3. Topánky

Odporúčame lodičky z uzavretou špicou alebo spoločenské sandálky na ramienka. Ak si nie ste istá, či zvládnete v opätkoch celú noc, nezabudnite si pribaliť balerínky alebo inú spoločenskú obuv na nízkom podpätku! :)

4. Doplnky

  • Strieborné šperky nikdy nekombinujte so zlatými! Vždy vyberte len jedny z nich.
  • Držte sa hesla – menej je niekedy viac!
  • Náušnice prispôsobte typu tváre a účesu – hranatej tvári pristanú náušnice slzičkového tvaru, nositeľky okrúhleho typu tváre by sa mali vyhnúť veľkým kruhovým náušniciam.

 

5. A na záver jedno pravidlo – originalite sa medze nekladú!

Ak máte dobrý vkus, s módou ste dobré kamošky, nebojte sa a buďte originálne a možno práve vy zažiarite ešte viac! :)