Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Buďte in!

Nepostrádateľnou súčasťou výbavy pravej dámy na stužkovú je kabelka - k spoločenským šatám sa hodia jedine listová kabelka malých rozmerov. Vaše praktické a priestranné, ale na túto príležitosť príliš rozmerné modely ponechajte doma. Nechcete predsa pôsobiť, akoby ste si len odskočili z nákupu.

Aká by to bola hviezda stužkovej bez dokonalého make-upu a účesu? Nesmrteľnou klasikou, overenú rokmi, zostávajú dymové oči spolu s už len nenápadne zvýraznenými perami (leskom alebo rúžom v nude odtieni). Nenájde sa snáď žiadna,  ku ktorej by takéto výrazné nalíčenie očí nehodilo - tento typ make-upu nemá totiž žiadne špecifické požiadavky na proporcie tváre a zvýrazní na nás to krásne. Pre príležitosť stužkovej ho navyše môžete doplniť aj o umelé nalepovacie riasy, ktoré by pre bežné denné nosenie vyzerali prehnane. Teraz je pravá chvíľa ich vyskúšať!

Ďalším variantom je oči ponechať takmer nezvýraznené až nenápadné (postačí riasenka a svetlo hnedý alebo zlatistý tieň) a sústrediť sa na pery použitím výrazného červeného rúža. Táto kombinácia sa u nás neteší až tak veľkej obľube ako napríklad vo Francúzsku, skúste si však spomenúť na povestný šmrnc tamojších obyvateliek a o účinnosti zvýraznených pier ako dominanty celej tváre netreba pochybovať. Aký odtieň rúžu si zvolíte, záleží len na Vašom vkuse, odvahe a dojmu, ktorý chcete vyvolať.

V súčasnosti platí, že neexistuje taký odtieň rúžu, ktorý by sa nenosil, od sladko jahodové, cez farbu zrelých čerešní až po tmavo vínovú. Vzhľadom k Vášej mladosti však pre tento veľký večer použite na ústa ešte jedno - sexy lesk na pery, ktorý im dodá maximálnu sviežosť a príťažlivosť.