Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Sú aj tvoje vlasy počas ciest ako katastrofa? My máme riešenie!

Správna farba, správny strih, ten pravý hairstyle. Niekedy strávime nad účesom niekoľko hodín a potom sa nám behom pár minút zničí. To poznáme najmä pri športe, výletoch alebo iných dobrodružstvách. Ako s týmto problémom zatočiť a mať na hlave stále pekné vlasy?.

cestovanie

Zapleť si vrkoče

Jedným zo skvelých tipov je zapliesť si vrkoče. Francúzsky alebo klasický vrkoč, rybí chvost či iné – dnes existuje veľa tipov na účesy s vrkočmi. Tzv. „braids“ sa hodia najmä dlhým vlasom, ale v niektorých prípadoch dokážu veľmi pekne vyniknúť aj na krátkych.

Tip: V prípade, že je pre teba zapliesť si vrkoč zložité alebo nemáš na to čas, môžeš si zvoliť akýkoľvek drdol alebo cop a prichytiť sponkami (aby dobre držal).

cestovanie

Čelenka ako pomocník

Čelenky sú skvelýmpomocníkom na cestách! Na trhu nájdeš neskutočné množstvo farieb a typov čeleniek. Sú malé, spratné a pohodlné. Sú vhodné pri športe aj na denné použitie.

Vyskúšaj klobúk

Naša rada je vziať si so sebou na cesty klobúk. Nielen, že budeš pôsobiť záhadnejšie a cool, počas chladnejších mesiacov ti bude teplejšie. Najlepšie je umyť si vlasy predtým ako pôjdeš von, dať si klobúk na hlavu a ísť. Budeš vždy vyzerať skvele a tvoje vlasy tiež!

Ženy si niekedy mylne myslia, že nikdy nemôžu vyzerať dobre v klobúku, ale trik je vybrať ten správny klobúk. Klobúk pristane akémukoľvek typu tváre.

cestovania

A aké je tvoje tajomstvo účesu na cestách?:)

Zdroj: pixabay.com