Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Účesy plesovej noci

Plesová sezóna začína. Je tvoj spoločenský kalendár naplnený na prasknutie? Alebo sa chystáš len na jeden ples?

Ples je veľmi pekná udalosť, pri ktorej k tvojmu outfitu nesmie chýbať dokonalý účes. Či už si sa rozhodla pre krátke alebo dlhé šaty, my máme pre teba horúce inšpirácie na účesy pre všetky typy vlasov. :-)

účes na ples Drdol na bok

Dokonalý sexi účes? Sprav si drdol na bok! K tomu si vyber nejaký pekný rúž. Nezabudni použiť lak, ktorý ti účes nielen zafixuje, ale zachová aj pružnosť.

účes na ples Vysoký drdol

Účes, ktorý milujú celebrity a ty si ho zamiluješ tiež. Nanes gél do vlhkých vlasov a úhľadne si sprav vysoký cop. Potom rozdeľ dĺžku vlasov do dvoch častí, krúť ich dohromady, a nakoniec zaviň do drdolu. Potom pripni sponkami.

účes na ples Plážové vlny

Jemné a bohaté vlny sú tým pravým výberom. Hodia sa na každú spoločenskú udalosť. Účes môžeš doplniť o veľké náušnice alebo tiež čelenku.

účes na ples Zapletaný vrkoč

Máš dlhé vlasy? Čo tak ich rafinovane zapliesť a prehodiť na jednu stranu? Ak ich chceš oživiť, môžeš do nich zapliesť stuhu, ktorú si omotáš okolo hlavy a potom ju zapletieš spolu s jednou časťou vlasov do copu.

účes na ples V jednoduchosti je krása

Nemáš čas si spraviť nič zložité? Nevadí! Pokojne si vlasy nechaj rozpustené, vezmi si len dva pramienky a buď si ich vzadu zopni štipcom alebo si sprav malu mašličku. Neuškodí zafixovanie lakom na vlasy. Čím jednoduchší účes, tým lepší dojem. K tomu si sprav výraznejší make up – napríklad mačacie oči.

zdroj foto: http://www.seventeen.com/