Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Triky, ako byť na plese očarujúca!

Plesové šatyVýber šiat

Pri výbere šiat stavte na to, v čom sa cítite najlepšie. Ak máte krásne dlhé nohy, prečo ich neukázať? Pri krátkych šatách záleží už len na tom, či preferujete voľnejšie strihy alebo korzetové zapínanie, ktoré dokonale obopne telo a zakryje menšie nedostatky. V tomto období si samozrejme môžete dovoliť aj dlhé šaty – tie sú dokonca v zimných mesiacoch praktické.

Aká farba?

Ak by ste sa opýtali mužov, akú farbu by najradšej na žene videli – nespochybniteľne by to bola červená. Červená farba je veľmi dynamická, žiarivá a upozorňuje na seba. Aj preto sú nositeľky červených šiat často označované ako vášnivé, temperamentné ženy, ktoré si vedia získať priazeň každého.

TIP: Pre dokonalejší vzhľad nezabudnite k červeným šatám zvoliť aj červený rúž – odtieň závisí na vás a červený lak na nechty.

Doplnky

Doplnky
Pri jednoduchších typoch šiat, celý outfit doladia výrazné doplnky – buď veľké náušnice alebo náhrdelník. Avšak nikdy nie oboje, vždy zvoľte jedno z nich.

Topánky

Topánky
Čo sa týka topánok - na nohách vyzerajú skvele sandálky, ale trendom sú aj dvojfarebné topánky na opätku.

Účes

Veľmi pekná je stará klasika – natočte si vlasy kulmou a nakoniec si ich prehrabnite prstami. Celý „look“ zafixujte lakom na vlasy, aby efekt vydržal, čo najdlhšie.

TIP: Ofinu si môžete vypnúť sponkami nahor.

TIP 2: Keď si natáčate jednotlivé pramene vlasov, predtým ako ich spustíte voľne z kulmy, si ich pridržte prstami – výsledkom budú krásne vlny.
Účes na ples