Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Keď sa partneri chystajú spolu na ples

Plesová sezóna vrcholí!

Tvoje vysnívané šaty už dávno visia v skrini a ty si lámeš si hlavu nad tým, ako sa zladiť so svojím partnerom? Muž je vizitkou ženy a my ti preto poskytneme niekoľko tipov, ako na to!

Partneri na plese

Partner by mal s dámou ladiť

Aby vytvárala dvojica dokonalý pár, mali by byť zladení. Partner si môže vybrať frak (white tie), alebo smoking (black tie), alebo čierny oblek (formal – dark suit). Prvé dve možnosti sú však na vyššej formálnej úrovni a k nim by mala dáma zvoliť dlhé slávnostné šaty.

Ku fraku sa jednoznačne nosí biely motýlik a v druhom prípade zase smoking dopĺňa čierny motýlik a biela košeľa.

Ak sa partner rozhodne pre vestičku, ktorá je inej farby ako oblek, viazanka by mala byť rovnakej farby. To môžeš vidieť aj na fotke hore vyššie.

Ak sa chystáte na menej honosný ples postačí klasický tmavý (čierny) oblek. K nemu je najčastejšia kombinácia bielej košele a kravaty či motýlika vo farbe partnerkiných šiat, ale nie je to podmienkou. Dôležité sú tiež lakované topánky a v nich čierne ponožky.

Partner by si mal zvoliť oblek na špeciálne príležitosti - taký, ktorý nenosí na pracovné stretnutia. Môže byť čiernej alebo tmavomodrej farby. Ostatné farby ako hnedá, sivá sú tabu! V prípade, že má muž silnejší krk, mal by siahnuť po viazanke bez vzoru a košele s predĺženým golierom.

Účesy a doplnky

Účes je rovnako dôležitý ako u dám tiež aj u pánov. A páni by nemali zabudnúť na vôňu, ktorá donúti, aby sa za nimi dámy obracali.

Účesy a doplnky na ples
Účesy a doplnky na ples

Uhádneš, ktorá dáma patrí ku ktorému mužovi? :-)

zdroj foto: https://www.slrlounge.com