Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako zvoliť správny účes na ples?

Čaká vás onedlho ples a riešite otázku ideálneho účesu? I keď v tomto smere je možností neúrekom, sú isté pravidlá, ktorých sa oplatí držať.

Rozpustené vlasy sa na plesoch až tak často nevidia, no to neznamená, že by ste si ich nemohli nechať voľne. Ak sa vám k šatám hodia práve rozpustené vlasy, no máte ich skôr kratšie, môžete si pomôcť  clip in vlasmi, ktoré sú jednoducho aplikovateľné a v priebehu pár minút budete mať svoje vlasy dlhšie i hustejšie. Pravé ľudské clip in vlasymožno i rôznymi spôsobmi upravovať, takže si môžete vlásky natočiť či vyžehliť a podobne.

Obľúbené sú aj účesy, kde je určitá časť vlasov vyčesaná a niekoľko prameňov voľne spustených. Aj tu možno využiť clip in vlasy, ak Vaše vlastné vlasy nemajú dostatočnú dĺžku či hustotu. Vďaka clip in si dokonca môžete nechať na ples „narásť“ i ofinu, ak sa vám k účesu hodí, alebo len chcete nejakú zmenu.

Častým druhom účesov, ktoré sa na plesoch vidia, sú vlasy vyčesané do drdola či iného vlasového „útvaru“, pričom aj tu môžu pomôcť clip in vlasy. Účes na ples by ste mali voliť nielen podľa toho, čo sa vám páči, ale aj podľa šiat, aké budete mať na sebe, ako aj podľa tvaru tváre. Ideálne je nechať si poradiť od kaderníčky, s ktorej pomocou môžete nájsť ten správny účes na ples pre vás.

Mnohé ženy majú síce o svojom dokonalom účese predstavu, no nemajú vlasy dostatočne dlhé alebo husté, aby si taký účes mohli dovoliť. Ak je to aj váš prípad, nebojte sa využiť clip in vlasy, ktoré vám pomôžu splniť si svoj sen o krásnom plesovom účese.

Clip in vlasy sú vhodným doplnkom, respektíve pomôckou, či už si plánujete nechať na ples vlasy voľne rozpustené alebo ich budete mať vyčesané rôznymi spôsobmi. Vďaka finančnej nenáročnosti ako aj jednoduchej aplikácii a dostupnosti clip in vlasov si ich môže dovoliť každá žena a navyše, iste ich využijete aj pri iných príležitostiach okrem plesu.