Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Ako sa zladiť na ples - ty a tvoj partner

Plesy nie sú len o nádherných plesových šatách ale taktiež o dokonalom zladení s partnerom. Je pravidlom, že partneri by mali byť zladení na každom spoločenskom podujatí. Ale čo konkrétne zharmonizovať dokopy, aby ste pôsobili ako zohraná dvojica?

ako uviazať kravatu

Kravata a motýlik. To je asi to prvé čo ťa napadne. Zosúladiť kravatu či motýlika s farbou a tónom tvojich šiat. Neznamená to však, že je to nutnosť a jediná možnosť, ako byť zladená so svojim partnerom. Zohrane môžete pôsobiť aj s čo i len jednoduchou čiernou kravatou alebo čiernym motýlikom. Je to klasika, na ktorú môžeš určite staviť a ktorá naozaj nič nepokazí. S kravatou sa dá pohrať a vytvoriť rôzne variácie a štýly. Je to trik, ktorý určite ozvláštni oblek tvojho partnera.

 

Zladením sa taktiež myslí, aby tvoj partner neprišiel v športovom obleku a nohaviciach a ty v nádhernej plesovej róbe. Znamená to, že ak sa chytáte na reprezentačný ples, tvoj partner by si mal obliecť tradičný frak a ty, ako jeho partnerka toaletu - čiže dlhú večernú róbu z kvalitného materiálu.

Ak sa chystáš na firemný ples alebo školský ples, tvojmu partnerovi stačí tmavý oblek s košeľou a kravatou a pre teba, spoločenské šaty.

Odev teba a tvojho partnera môže byť taktiež ušitý z rovnakej látky. Napríklad kravata, ušitá z rovnakej látky ako sú tvoje šaty.

Nezabúdaj, ty máš zažiariť na plese, tvoj partner ťa má len dopĺňať. Ty si hlavná hviezda večera ! :-)