Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Nová technika farbenia? Tekutá maľba vo vlasoch ťa určite zaujme!

S vlasmi je to podobne ako s módou, na trhu existuje množstvo výrobkov, občas je dokonca ťažké si vybrať. Stylisti stále prichádzajú z niečím novým a zdá sa, že ešte vždy je čím šokovať.

Tekutá maľba vo vlasoch

Farbenie vlasov bolo vždy umenie samé o sebe, ale práve teraz sa stávajú vlasy plátnom a to vďaka novej farbiacej technike, ktorá nesie názov „fluid liquidpainting“, čo v preklade znamená tekutá maľba na vlasy.

Princípom tejto techniky je, že nesedíte lenvztýčene na stoličke, ale vaša hlava musí byť položená na stole. Kaderník oddelí pramene podľa potreby a farbu nanáša hrubým štetcom. Výhoda? Keďže sú vlasy rozprestreté, to mu dáva skvelú možnosť dôkladne vidieť každý prameň a tiež toči sa farba správne aplikuje odhora až dole.

„Vynálezcom“ tejto techniky podobnej BALAYAGE je KL Christoffersenzo salónu CheekyStrutz Michiganu (USA).
Aj ombré či melír> po aplikácii tejto maľby vyzerajú živšie a sviežejšie. Farba sa leskne a je nanesená s väčšou presnosťou od korienkov až po koniec vlasov. Veľkým hitom je zvýraznenie niektorých prameňov pastelovými či neónovým odtieňom.

Podľahneš tomu aj ty?

Postačí len položiť hlavu na stôl...

Tekutá maľba vo vlasoch

a potom sa začne umenie :)

Tekutá maľba vo vlasoch

Koloristi sľubujú lepší výsledok, čo sa týka prekrytia farby.

Tekutá maľba vo vlasoch

Aj tvoj melír bude žiariť ako nikdy predtým.

Tekutá maľba vo vlasoch

Čo povieš na výsledok?

Tekutá maľba vo vlasoch

Crazy odtiene vyzerajú vďaka tejto technike skvele. Prečo to nevyskúšať?

Tekutá maľba vo vlasoch

Ak by ti nestačili fotky, môžeš sa pozrieť ako celá takáto maľba prebieha na tomto videu. zdroj foto: http://www.marieclaire.com/ a http://elitedaily.com/