Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Plavky 2017: Buďte originálna a očarte okolie!

Svet plaviek je vzrušujúci a nestále sa mení! Vždy sa objaví nejaká nová značka, nový trend alebo štýl, ktorý nám vyráža dych. Dámy, predstavujeme vám jedinečné strihy plaviek tohto leta, ktoré si určite zamilujete. Sú určené najmä pre ženy, ktoré chcú byť originálne a upútať pozornosť.

plavky 2017

V tejto sezóne môžeme spozorovať rôzne farebné prevedenia a nové prvky či výrezy. Oceňujeme prepojenie štýlov s plážovými bikinami. Vznikli z toho naozaj krásne vychytávky. Ak túžite po originálnom a ženskom looku, sú pravé pre vás .

Šnúrovacie plavky

Horúci trend, ktorý sa aktuálne dostal do sveta plaviek, sú šnúrky. Tieto hravé detaily dodávajú plavkám šikovný vzhľad. Či už sú na konci väzieb alebo zdobia celý lem bikini topu – sú jedinečnými a zachovávajú si svoju eleganciu a štýl.

No, napadlo by vám, že tento prvok sa dá zakomponovať aj do plaviek?

šnúrovacie plavky

Hlboký výstrih

Dni, kedy boli jednodielne plavky nudné, sú už dávno preč! Sexy, hlboký výstrih pridáva klasickým jednodielnym plavkám odvážny krok. Doplnené o čipky či zaujímavé výrezy nemusia pôsobiť nevkusne. Tento model je určený pre sebavedomé ženy, ktoré sa neboja byť stredobodom pozornosti. Budeš sa v nich cítiť ako plážová bohyňa!

vystrih

Ozdobný krk a trojuholníkový tvar

Ozdobný krk je jedným zo zaujímavých štýlov, a radi ho vidíme aj na plavkách. Čoraz objavujúce sa odvážnejšie a čerstvejšie verzie tohto klasického štýlu si nás získali. Zamilovali sme si ich!

ozdobný krk

Pre ktoré z nich sa rozhodnete vy?

Zdroj foto: pixabay.com a swimwearworld.com