Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Zoznám sa s technikou BAYALAGE!

Máš prirodzené nefarbené vlasy, ale máš pocit, že to nie je ono? Patríš k tým ženám, ktoré túžia po zmene, ale nechcú pôsobiť neprirodzene? Aj ty máš pocit, že ombré má už každá druhá žena a nechceš sa opičiť?

balayage vlasy

Zosvetlovanie koncov spôsobilo vo svete explóziu, no aj tento trend sa musí rozvíjať. Je potrebné nájsť techniku, ktorá bude s našimi vlasmi zaobchádzať šetrnejšie a vytvoriť prirodzený look. Práve z tohto dôvodu bola vytvorená technika farbenia s názvom balayage.

Čo je vlastne BALAYAGE?

Balayage farbenie vlasov je francúzska technika, ktorá patrí k najnovším trendom spomedzi farieb a získala si medzinárodnú popularitu. Cieľom je vytvoriť jemné, prirodzene vyzerajúce zdôraznenie vlasov, aby pôsobili modernejšie než tradičné farbiace metódy. Nezáleží na tom či máte veľmi krátke vlasy, balayage je vhodná na rôzne dĺžky vlasov a farby, takže je skutočne univerzálna a lákavá pre všetky ženy. Okrem toho farba vydrží aj štyri mesiace a tak ušetrí nielen peniaze, ale aj čas a starosti s dofarbovaním.

Tejto technike prepadli aj mnohé celebrity, ktoré jej robia reklamu. Patria medzi nich napríklad Victoria Secret anjeliky ako Alessandra Ambrosio a Rosie Huntington-Whiteley.

balayage vlasy

Tento vzhľad kombinuje dve farbiace techniky vlasov - OMBRÉ a BALAYAGE na dosiahnutie účinku nádherných trojrozmerných vĺn bez námahy.

Aký je rozdiel medzi OMBÉ a BALAYAGE?

Zatiaľ čo balayage jemne presvetľuje pramienky o približne 1 tón a vytvára tak jemný prechod, ombré predstavuje výraznejší kontrast po celej dĺžke vlasov. Výhoda balayage je, že vyzerajú skvele aj po odrastení a možno ešte aj lepšie. A navyše v lete im k objemu dopomôže aj slnko a vietor.

balayage vlasy

Karamelová BALAYAGE vždy vyzerá dvakrát príťažlivejšie, pretože nie je potešujúce len pre naše oko, ale vyvoláva chuť na jedlo. Karamel a čokoláda sú určite najsladšou dvojicou.

Konečný výsledok je vhodné doplniť o keratínovú kúru, ktorá vlasy viditeľne spevní a dodá im hebkosť a lesk, aby nepôsobili umelo ale oživene výrazne zdravšie.

Čo povieš, vyskúšaš túto novinku aj ty?