Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Zažiarte na plese vďaka dokonalému účesu!

Byť hviezdou plesu je tajným snom azda každej ženy. O tom, či zažiarite na plese rozhodujú nielen šaty, ktorým každá žena venuje kopec pozornosti, ale aj dokonalý účes. Nenechajte preto nič na náhodu a venujte dostatok pozornosti výberu vhodného plesového účesu.

Veľa žien si pri tvorbe spoločenského účesu dnes pomáha clip in vlasmi. Clip in vlasy sú v podstate jednoduchou formou predlžovania a zahusťovania vlasov a môžu ich využívať takmer všetky ženy.

Pomocou clip in vlasov môžete mať na plese účes, aký si predstavujete, aj keď Vaše vlastné vlasy by na takýto účes príliš vhodné neboli.
Ak máte napríklad kratšie či polodlhé vlasy a snívate o krásnej hrive z dlhočizných vlasov, môžete si tento sen splniť práve pomocou clip in.
Prípadne, ak sú Vaše vlasy veľmi riedke a ťažko sa z nich vytvára nejaký pekný účes, opäť si možno pomôcť clip in vlasmi, ktoré vašu hrivu zahustia a dodajú jej potrebný objem na vytvorenie Vášho želaného účesu.

Clip in vlasy Vám jednoducho umožnia byť kráľovnou plesu, aj keď Vám príroda nenadelila dokonalú hustú a dlhú hrivu.

Veľkou výhodou clip in vlasov je, že je to dočasná metóda predlžovania vlasov, vaše vlastné vlasy nezaťažuje a ich aplikácia je navyše veľmi jednoduchá a rýchla.

Pokiaľ si chcete nechať urobiť účes na ples v kaderníckom salóne, vopred sa dohodnite na tom, že plánujete využiť aj možnosť predlžovania vlasov metódou clip in. V našej ponuke máme clip in vlasy rôznych odtieňov a dĺžok. V prípade, že si s výberom neviete dať rady, kontaktujte nás telefonicky alebo emailom a radi Vám poradíme. Potom ich už a len priniesť ku kaderníčke, ktorá ich použije pri tvorbe Vášho plesového účesu a vytúžený výsledok sa určite dostaví.