Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Zažiar v štýlových šatách na stužkovej!

stužková

Môže byť krajšia predstava ako zažiariť v šatách tvojich snov na stužkovej?

Navždy sa zachová, v pamäti stužková

Obdobie jesene a zimy so sebou prináša okrem pestrých farieb aj slávnosť, na ktorú sa tešia všetci budúci maturanti a hlavne maturantky – stužková. Každá z nich chce byť krásna a obliecť si tie najkrajšie šaty.

Hľadáš tie správne šaty? Mala by si si ich zvoliť podľa svojej postavy a strihu, ktorý na tebe sadne ako „uliaty“. Ako vždy platí pravidlo v jednoduchosti je krása. Trendy sú jednoduché a dlhé šaty. Ak patríš k nižším ženám, na dĺžku si daj pozor, aby si sa v šatách „neutopila“. Poďme sa pozrieť na niekoľko typov šiat, ktoré sú obľúbené túto sezónu.

Šaty a široká sukňa

široká sukňa

Princezná aspoň na jednu noc? Ktorá žena by ňou nechcela byť. Veľkosť suke si môžeš vybrať podľa svojho vkusu. Čo sa týka materiálu, siahni po šatách zo saténu, mikáda alebo iných vrstiev tylu.

Kvetované šaty

kvetované šaty

Už minulý rok boli kvety veľkým trendom. Stále sú obľúbené a sú hitom aj tento rok. Najviac zažiariš v kvetovaných šatách z tvrdšieho saténu alebo môže byť kvetovaný vrchný korzet.

Dvojdielne šaty

dvojdielne šaty

Dvojdielne šaty sú takisto trendom už z minulého roka. Ak si majiteľkou pekného bruška a môžeš si ich dovoliť, bude parket v túto okúzľujúcu noc určite patriť tebe. Daj si pozor, lebo dlhé šaty sa zvyknú na slávnostiach ako je svadba, ši stužkovú veľmi rýchlo poškodiť.

Šaty s čipkou

šaty s čipkou

Čo neodmysliteľne patrí k spoločenským šatám? Predsa čipka! Či už si zvolíš celočipkové šaty, čipkovaný vrch alebo spodok, určite tým nič nepokazíš. Čipka pri šatách v áčkovej sukni vyzerá veľmi romanticky a pri úzkych zase veľmi sexi. Zvoľ si svetlejšie farby a vyhni sa čiernej.

Zdroj foto: www.missesdressy.com a www.pixabay.com