Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Vlasy sú koruna krásy

Nie nadarmo sa hovorí , že vlasy sú korunou ženskej krásy. Držte sa aj Vy tohto pravidla a garantujeme Vám, že budete neodolateľné. Príliš zložité a prekombinované účesy ale ponechajte iným, dámam v rokoch alebo si ich schovajte na iné príležitosti . Na stužkovej ukážte Vašu mladosť v plnej kráse a vyberte si jednoduchú úpravu, vďaka ktorej vynikne lesk, hustota a dĺžka vlasov. Ak Vám príroda v tomto smere veľmi nenadelila, nevešajte hlavu - možno práve toto je jediná oblasť, v ktorej je švindlovať povolené. Na trhu je totiž našťastie k dispozícii veľká ponuka vlasových príčeskov, ktoré Vám dodajú patričný šarm. Pri jeho výbere sa nemusíte ničím obmedzovať - dobrý predajca má v ponuke dostatočne širokú škálu odtieňov, takže nájsť medzi nimi svoju farbu nebude najmenší problém. Rovnako tak môžete voliť medzi vlasmi elegantne rovnými alebo romanticky zvlnenými či priamo divoko kučeravými. Podľa toho, aké sú tie Vaše vlastné  alebo toho, aký účes z nich chcete vykúzliť.

V našej ponuke nájdete len vlasy najvyššej kvality, teda také, ktoré sú stopercentne ľudské. Tie možno následne upravovať obvyklým spôsobom ako pramene prírodné. Ak plánujete staviť na prirodzenosť rozpustených vlasov, odporúčame investovať do clip in rýchlopásu alebo celej sady clip in vlasov. Tento pás alebo viac pásikov vlasových prameňov si jednoducho a rýchlo, počas niekoľkých mála minút, doma pred zrkadlom upevníte na Vaše vlastné pramene pomocou sponiek, ktoré sú súčasťou balenia. Sponky sú zakryté Vašimi hornými vlasy na temene hlavy, takže pravdu o bohatej a dlhej hrive budete poznať len Vy.

V prípade, že uprednostníte ako účes cop, zakúpte si priamo clip in cop, ktorý si len v jednom jednoduchom kroku pripnete na ten Váš vlastný. Ubezpečujeme Vás, že nik z prítomných nebude ani tušiť o tom, že účes nie je len z Vašich prírodných vlasov, ale naopak si všetci budú hovoriť, ako veľmi Vám to dnes pristane. Minimálna námaha, maximálny efekt.

Celkový vzhľad a dojem môžete už len vyšperkovať drobnou a jemne pôsobiacou bižutériou, ktorá sa dnes teší obľube. Ste mladé a krásne, tak toho využite vo svoj prospech. Odporúčame popremýšľať tak jednoduchými väčšími kruhovými náušnicami striebornej alebo zlatej farby, ktoré nevyjdú z módy azda nikdy. Drahých vzácnych kovov a náhrdelníkov z pravých alebo aj umelých perál si určite užijete dosť v ďalších rokoch.

Ako čerešnička na torte Vám poslúži už toaletná alebo parfumovaná voda ktorá môže byť vzhľadom na výnimočnosť situácie a chladnejšiemu ročnému obdobiu o niečo ťažšia, než ste zvyknutá. Skúste si pre túto príležitosť zaobstarať vôňu úplne novú, nebojte sa siahnuť do kategórie ovocno-drevitých alebo kvetinovo-orientálných vôňí. Po zvyšok roka Vám bude pripomienkou Vášho neopakovateľného večera, Vašej stužkovej!