Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Vlasové trendy na rok 2018

Vlasové trendy na rok 2018

Hľadáš nejakú inšpiráciu pre nový účes? Potom si na správnom mieste! Neexistuje lepší spôsob, ako sa inšpirovať než preskúmať najnovšie účesy a horúce trendy. Nový rok si vždy pýta zmenu a tento rok bude ďalej prevládať už dávnejšie preslávený lob. Hviezdy, celebrity a módne ikony ho milujú! Tak čo, chcela by si vyčnievať tento rok z davu a skúsiť niečo nové? Poďme sa pozrieť na to!

Účes a la viac vrstiev

Účes a la viac vrstiev

Verzia plážových vĺn z roku 2017? Jednoznačne vrstvy. Sú ideálne pre dlhé až stredne dlhé vlasy, účes pracuje so všetkými typmi vlasov a dá sa ľahko prispôsobiť tvaru tváre. Tento strih má vrstvy, ktoré spadajú voľne do tváre, čo zvyšuje objem vlasov, ale zároveň nebude pôsobiť nevhodne ani sploštene. Tieto vrstvy sa veľmi ľahko ovládajú a dodajú účesu šmrnc. Spýtajte sa svojho kaderníka/čky na vnútorné a vonkajšie vrstvy účesu, pre dodanie ešte krajšieho efektu.

Long Lob

Long Lob

Lob vyzerá dobre s rôznymi dĺžkami vlasov a to ho robí ideálnym pre všetky tvary tváre a typy vlasov. Áno dobre čítaš. Long bob je tzv. dlhšia verzia bobu, kedy pramene vlasov padajú priamo do tváre a tým ju zužujú. Takže je skvelý aj pre okrúhly typ tváre! Stala sa z neho ozajstná klasika a neodmysliteľný trend. V rebríčkoch sa nachádza už dlhšie navrchu.

Klasický Lob

Klasický Lob

Lob je stále veľmi obľúbený a ľahko sa ako účes udržiava. Prečo má takú vysokú popularitu? Má mnoho predností, ale vždy vyzerá štýlovo, elegantne a je mnohotvárny. Zrejme preto ho všetky ženy tak milujú.

Vrstvený lob

Vrstvený lob

Zaznamenala si už tento trend? Lob si zachováva svoj status ako strih roka výrazným rozdielom - vrstvy. Tento bob sa vyvinul zo stupňovitého bobu, ale je od neho úplne odlišný. Je veľmi náročný na strihanie, pretože si vyžaduje vytvorenie geometrickej línie. Celkový tvar zahŕňa geometrický tvar s okrúhlou vrstvou a štruktúrovanými končekmi. Navyše ponúka pozoruhodnú zmenu pre ženy s dlhými vlasmi, ktoré nemusia byť pripravené na kratší strih.

Zdroj foto: www.glamour.com