Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Vianoce už klopú na dvere

Vianoce sa už pomaly blížia, ulice začínajú zdobiť vianočné ozdoby a v niektorých mestách už rozvoniava medovinka z vianočných trhov a začína nákupný ošiaľ. Každého z nás určite pod stromčekom poteší darček. Avšak nie vždy je ľahké vybrať ten správny a potešiť svojich blízkych. Práve preto sme si pre vás pripravili zopár skvelých tipov navianočné darčeky. Nechajte sa inšpirovať a buďte originálni!

darčeky

1. Darčeková poukážka z nášho e-shopu

Chcete potešiť svoju známu, kamarátku, kolegyňu, sestru, maminu, ale neviete, aký by bol vhodný odtieň alebo hustota clip in vlasov? Potom darčeková poukážka je tým pravý riešením! :)

darčekový kupón

2. Adrenalínové zážitky

Zážitky vo forme darčekov sú naozaj skvelý nápad, pretože obdarovaný na nich nemôže ani zabudnúť, ani ich stratiť a v spomienkach ostávajú navždy! Čo tak napríklad jazda na snežnom skútri alebo let balónom? Masáž pre dvoch, či wellness pobyt? Lákavé? Možností je veľa, stačí si vybrať. :)

adrenalínové zážitky

3. Niečo praktické

Siahnite po niečom praktickom. Pekné veci vôbec nemusia byť drahé. Môže to byť napr praktický kalendár, obal na telefón (platený odkaz), prípadne krásne pero. Aj v tomto prípade je možností veľa. :)

obal na telefón

4. Bez fotografií to nejde

Skrášlite si izbu! Ďalším tipom môže byť darček v podobe rôznych koláží, krásnych rámikov na fotky (platený odkaz), obrazu alebo plátna z fotky. Leto je už za nami a vy určite máte množstvo fotiek z dovoleniek. V prípade, že takéto fotky nemáte, skvelým prekvapením pre ženu je profi fotenie. Veď ktorá žena by sa nechcela cítiť ako hviezda - aspoň nachvíľu.

foto na plátno

5. Cesta okolo sveta

Možno to znie zvláštne, ale zaujímali ste sa niekedy koľko stojí cesta okolo sveta? Pre mnoho ľudí je cestovanie vášňou a môže to byť naozaj originálny zážitok. Naplánovať si výlet do viacerých krajín a spoznať svet. Mnoho cestovných agentúr ponúka lacné letenky a dokonca si môžete vyskladať cestu podľa vašich predstáv. Alebo môžete svoju cestu okolo sveta napríklad začať len návštevou Paríža, Londýna či iných známych miest! :)

cesta okolo sveta

Tento príspevok obsahuje affiliate odkazy z Amazon Associate programu, ktorého sme členom a z ktorých zarábame provízie.

Zdroj foto: www.pixabay.com, www.amazon.com