Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Tetovanie na vlasy je novým ošiaľom! Trúfneš si na to?

Čo vznikne spojením aktuálnym vlasových trendov a dočasných farbiacich vzorov? Predsa tetovanie na vlasy! Tomuto skrášlovaciemu trendu prepadlo už mnoho žien, novú beauty vychytávku musíš mať aj ty!

tetovanie na vlasy

Aj keď tetovania na vlasy v kaderníckom svete nie sú novinkou, spoločnosť Scunci, zaoberajúca sa vlasovými doplnkami prišla s predajom dočasných tetovaní na telo a vlasy. Tvárou proma tohto nového hitu nie je nik iný ako najmladšia z rodu Jenner-Kardashianovcov – Kylie Jenner.

tetovanie na vlasy

Tento nový ošiaľ funguje na báze tetovačiek, ktoré si bežne vybavíme za starých čias. Ukrývali sa v žuvačkách alebo sa tiež objavovali ako darčeky v rôznych časopisoch. Aplikácia tejto novinky bude podobná ako v detských časoch a zaberie len niekoľko sekúnd.

Aplikácia:

  1. Vyber si tetovanie na vlasy a daj dolu obal.
  2. Odstráň z neho plastovú fóliu a umiestni na vybrané miesto na vlasoch.
  3. Potom si vlhkou špongiou alebo handričkou navlhči zadnú stranu tetovania a počkaj asi po dobu asi 30 sekúnd.
  4. Opatrne zlúpni a tetovanie je hotové!

Tetovanie je zmývateľné a dolu by malo zísť už po prvom umytí vlasov. Záleží od tetovania. Odporúčame to však s ním nepreháňať a riadiť sa heslom menej je niekedy viac, aby to nepôsobilo gýčovito. Tetovania môžeš umiestniť na obidve časti vlasov, aby vyzerali ako navzájom odzrkadlené.

tetovanie na vlasy

Alebo tetovanie môžeš použiť ako trblietavú čelenku.

tetovanie na vlasy - trblietavú čelenka

Môžeš si ním ozdobiť vrkoč.

tetovanie na vlasy

Alebo ho nosiť len ako doplnok každý deň.

tetovanie na vlasy
tetovanie na vlasy

Čo povieš, nechala by si sa nahovoriť? My určite áno. :-) Návod, ako si jednoducho spraviť tetovanie na vlasy nájdeš aj v tomto videu.

zdroj foto: http://www.buzzfeed.com/