Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Svet karamelových vlasov: Táto farba ovládla celý svet

Karamel je nádherný farebný odtieň béžovej a zlatohnedej farby. Už samotný názov hovorí o bohatej sladkosti a šarmu. Tento ošiaľ zasiahol ženy po celom svete. Objav s nami rôzne odlesky a zvýraznenia v znamení karamelovej farby!

Svet karamelových vlasov

Lahodná ako espresso alebo krém brulée

Farba karamelu vzbudzuje chuť na sladké. Pripomína napríklad krém brulée alebo espresso macchiato. Karamelová farba dobre vynikne na blond vlasoch, svetlo-hnedých vlasoch, ale tiež aj na tmavých. Ak si nikdy nevyskúšala nádherné karamelové odtiene, je najvyšší čas pustiť sa do toho.

Karamelový odtieň zaručuje štýlový a moderný vzhľad. Najlepšia vec pri tomto lahodnom odtieni je to, že sa hodí skoro ku všetkým typom pokožky. Používa sa však najmä na zosvetľovanie a zvýraznenie. Aj muži milujú bohatú a žiarivú farbu vlasov.

Okrem toho všetky najatraktívnejšie farby karamelu prichádzajú v rôznych odtieňoch, takže určite nájdeš niečo podľa svojich preferencií. Môžeš ich tiež zmixovať s inými odtieňmi blond, hnedej alebo pastelovými farbami.

Tip: Ak chceš dosiahnuť odtieň karamelovej blond, zvoľ si tmavo-zlatý blond odtieň do polovice dĺžky vlasov zakončený svetlými odleskami a tiež okolo tváre.

Karamelové „ombré“ alebo karamelové zvýraznenia a odlesky

Karamelové odtiene či jemné zvýraznenia sú populárne už dlhšiu dobu a pravdepodobne aj naďalej zostávajú veľkým trendom v roku 2017. Ak si brunetka a chceš rozžiariť svoju farbu, môžeš sa rozhodnúť pre karamelovú farbu hnedého odtieňa. Blondínky, ktoré chcú stmavnúť a oživiť ich farbu vlasov môžu tiež využiť tento odtieň.

Svet karamelových vlasov Svet karamelových vlasov

Tieto krásne celebrity ti ponúkajú karamelovú inšpiráciu.

Svet karamelových vlasov

Tak čo na to povieš, presvedčili ťa?

Svet karamelových vlasov Zdroj foto: tinytouchups.com a omgcolors.com