Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Stužková už klope na dvere: Staň sa hviezdou večera!

Šaty podľa vlastných predstáv, dokonalý make up a krásne doplnky – ktorá z nás by po tom netúžila? Hlavne počas špeciálnych večerov, ktoré sú pre nás dôležité a jedným z nich je aj stužková.

Stužková

Sezóna stužkových slávností sa vracia späť a spolu s ňou aj starosti, ktorým musia študentky čeliť. Jedinečná noc, na ktorú sa nezabúda je v živote naozaj len raz, preto musí byť dokonalá. Veď ktorá žena nechce očariť všetkých naokolo?

Stužková

Pripravili sme pre vás niekoľko tipov ako byť dokonale upravená nielen na stužkovú, ale aj počas celého večera a navyše sa cítiť pohodlne. Dilema s výberom šiat, topánok alebo farieb či make-upu pre vás už nebude problém a starosti sa premenia na tešenia sa z blížiaceho večierka.


1. Výber šiat alias večná dilema

Pri výbere šiat mysli hlavne na svoju postavu a jej prednosti. Más krásne dlhé nohy? Ukáž ich. Vynikajú viac tvoje vyformované ruky alebo bruško? Potom zvoľ strih dvojdielnych šiat. Určite sa vyhni šatám s množstvom trblietok a obrovskými ornamentmi a smutným farbám. Dnes sú na výber mnohé žiarivé farby šiat ako sú kráľovská modrá alebo iné pastelové odtiene.

Stužková
2. Trápi Ťa nejaké to kilečko navyše?

Výborným pomocníkom v boji pri usadzovaní tuku v oblasti bruška, bokov a stehien sú sťahovacie nohavičky.

Tip: Ak je vašou problémovou oblasťou bruško, dobre vyniknú šaty so zvýšeným pásom posunutým nad prsia.


3. Niektorým veciam daj radšej STOP!

Najhoršie, čo môžeš urobiť je pokaziť celkový dojem plastovými ramienkami. Dnes sú na trhu rôzne podprsenky bez ramienok, ktoré ti zabezpečia istotu počas celého večera. V prípade, že sa necítiš dobre v podprsenke bez ramienok, zvoľ si aspoň hrubé ramienka, ktoré ladia so šatami.

Ak patríš k dámam, ktoré si farbia vlasy, v žiadnom prípade si ich nefarbi deň alebo dva pred stužkovou. Na jednej strane môžu na pokožke ostať nechcené fľaky a na druhej strane nemusí farba vyzerať podľa vašich predstáv. Ver či never, kaderníčku len tak narýchlo nezoženieš.


4. Doplnky

Pri voľbe doplnkov sa riaď starým známym heslom: „Menej je niekedy viac.“ Ku spoločenským šatám neodmysliteľne patrí listová kabelka do ruky. V prípade jednoduchých šiat môžeš siahnuť po masívnom šperku na krk.

Stužková

Pri výbere topánok mysli aj na to, že v nich budeš tancovať a strávite celú noc. Mali by mať taký tvar a výšku, aby si sa v nich cítila pohodlne aj pri pohybe ako je tanec. Nezabudni ich doma rozchodiť a tiež môžeš napríklad vyskúšať špeciálne protišmykové gélové vložky do topánok.

zdroj foto: pixabay.com