Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Staň sa anjelom z Victoria's Secret za 15 minút!

Dlhá, lesklá, nadýchaná a s jemnými vlnami – taká musí byť korunka krásy modeliek z Victoria's Secret. To je sen každej ženy na svete. A my sme zistili ako na to! Aj keď postavu len tak rýchlo nevyformuješ, môžeš zmeniť svoj účes. Postačí Ti k tomu len štvrťhodinka a ešte sa držať rád stylistov.

Victoria's Secret #1
Victoria's Secret #2
1. Základom je prirodzenosť

„Nechceme, aby naše modelky vyzerali ako panenky, chceme aby ich vlasy pôsobili sexy, ale uveriteľne.“

Radíme ti, zabudni na platinové odtiene blond a zahoď žehličku či kulmu!

2. Nechaj vlasy dýchať

Pravidlom krásnych modeliek je mať vlasy husté, jemne vlnité a hlavne prirodzene vyzerajúce. Čačky, mašle a iné ozdoby nechaj radšej doma!

3. Najskôr kondicionér, potom šampón

Chceš aby mali tvoje vlasy správny objem? Dôležité je, aby boli vlasy zbavené zbytkov všetkých vlasových produktov. Preto Ti poskytneme jeden trik: použi kondicionér pred šampónom a výsledkom budú krásne, ľahko rozčesateľné vlasy s objemom! :-)

4. Používaj kvalitnú kefu

Začni už dnes. Starú kefu odlož, zaobstaraj si novú s prírodnými štetinami. Ideálna je guľatá a veľká – čím väčšia tým lepšie.

5. Vyfúkaj si vlasy do krásy

Nádherné vlasy Ti zabezpečí ich dobré vyfúkanie, a nemusíš preto bežať ani do kaderníckeho salónu! Predkloň sa, fén zapni na najvyššiu silu a vyfúkaj si vlasy pomocou prečesávania prstov.

Victoria's Secret #3

TIP:Aj keď si myslíš, že sú vlasy suché, fúkaj ich ešte aspoň tri minúty. Dokonale suché vlasy si natoč na nátačky a prestriekaj sprejom na tvorbu vĺn a ľahkú fixáciu.

zdroj foto: www.glamourweave.com