Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Predlžovanie vlasov: Aké máte možnosti?

Nie každej žene príroda nadelila dlhé vlasy. No väčšina po nich veľmi túži a snaží sa dosiahnuť požadovanú dĺžku za každú cenu.

predlžovanie vlasov

Túžite po dlhých vlasoch? Kde hľadať kvalitu?

Na výber máte niekoľko možností. Napríklad predlžovanie vlasov keratínom, nalepovaním, páskovaním alebo prostredníctvom príčeskov – napríklad clip in vlasy.

Kvalitné predlžovanie vlasov robia dnes už v mnohých salónoch, treba sa riadiť inštinktom a všímať si kaderníka/kaderníčku, či sa v tom vyzná. Pre opatrenie sa treba dohodnúť tiež aj na záruke, na ako dlho a na čo sa vzťahuje.

Predlžovanie vlasov keratínom

Predĺženie keratínom môže prebiehať 2 spôsobmi: buď za studena alebo za tepla.

Za studena – vlasové pramene sú nadpájané ultrazvukovou metódou. Pomocou ultrazvukových vĺn dochádza k zmäknutiu keratínového spoja a preto sa s ním ľahko manipuluje pri uchytení prameňov k našim vlasom.

Za tepla – ide o nadpojenie vlasového pramienka rozpustením keratínového spoja s tepelnými kliešťami. Vďaka roztaveniu sa dosiahne spoj vo farbe prírodného vlasu a preto je toto predĺženie trvácne a neviditeľné. Táto metóda je najvyužívanejšou metódou medzi trvácnymi spôsobmi predlžovania.

Predlžovanie vlasov mikroringom

Pri mikroringovej metóde predlžovania sa pramene zachytávajú pomocou mikroringu – kovovej spojky v tvare korálky z ľahkého kovu. Táto kovová mikrospojka vo farebnom odtieni sa bez tepla zatlačí kliešťami a tým sú vlasy chránené pred poškodením. Vďaka tejto metóde nie je štruktúra vlasov poškodená tepelnou úpravou.

Kedy to nie je dobrý nápad

Predlžovanie vlasov sa neodporúča v období, kedy žena užíva silné antibiotiká alebo iné hormonálne lieky či prípravky. Niektoré z nich dokonca nie sú vhodné v prípade citlivej pokožky alebo alergie na niektoré zložky vo vlasových pramienkoch. Takisto v prípade ženy, ktorá má menej ako 16 rokov, pretože vlasy ešte nie sú dostatočne vyvinuté a nemuseli by zvládnuť takú záťaž.

Na dokonalú hrivu zabudnite ak trpíte vypadávaním vlasov alebo ak máte veľmi jemné či riedke vlasy. Mohli by sa ľahko polámať a váhu vlasov by nemuseli zvládnuť.

Trvalé predĺženie vlasov vs. clip in vlasy

clip in vlasy

Clip in príčesky sa stali veľmi obľúbeným výrobkom pri predlžovaní vlasov. Mnoho žien sa k nim však stavia s nedôverčivým stanoviskom. Sú kvalitné? Sú vyrobené z ľudských vlasov? Budú vyzerať prirodzene?

Ak sú clip in vlasy naozaj kvalitné a obsahujú 100% prirodzený ľudský vlas, sú určite vhodnejšou, zdravšou a efektívnejšou metódou ako trvalé predlžovanie vlasov. Nezaťažujú vlasy ani nespôsobujú ich nadmerné vypadávanie. Každá žena si ich dokáže „nasadiť“ behom niekoľkých minút a tiež aj kedykoľvek zložiť dolu.

Dôkazom sú aj desiatky našich spokojných zákazníčok, ktoré nám poslali svoje premeny.

Zdroj foto: www.pixabay.com