Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Prečo sa oplatí vyskúšať clip in vlasy?

Túžiš po dlhých vlasoch, ale predstava čakania, kým ti narastú je pre teba ako večnosť? Existujú mnohé spôsoby, ako si predĺžiť vlasy. Jedným z nich sú práve clip in vlasy. V čom spočívajú ich výhody a prečo sú lepšie ako iné metódy?

clip in vlasy Keď prirodzené vlasy nestačia

Každá žena chce mať bohatú, hustú, lesklú hrivu, no príroda má s nami niekedy iné plány. Herečky či iné celebrity využívajú rôzne metódy predlžovania vlasov. My im závidíme dlhé vlasy, no v skutočnosti nám svoje tajomstvo krásnej dlhej hrivy odhalili už dávnejšie. Niektoré druhy predlžovania vlasov sú pomerne cenovo dostupné pre všetky dámy, a to vďaka moderným technológiám – dokonca väčšina z nich vyzerá celkom prirodzene.

Prečo si vybrať práve clip in vlasy?

Nebavia ťa už krátke vlasy, či si unavená z čakania kým dosiahnu dĺžku podľa tvojich predstáv? Clip in vlasy sú skvelým riešením, či už dočasným alebo dlhodobejším.

Kde sa ukrývajú ich výhody?

Ich najväčšou výhodou je, že si ich dokážeš pripnúť sama bez akejkoľvek pomoci. Nemusíš ísť ku kaderníčke, ušetria ti kopu času a za niekoľko minút sú dlhé vlasy na svete. Zloženie clip in vlasov je tiež veľmi jednoduché, preto predstavujú akúsi slobodu pri „stajlovaní“.

clip in vlasy

Na trhu existuje veľké množstvo farieb, dĺžok, textúr a štýlov. Takže je určite z čoho vyberať. V prípade starania sa o clip in vlasy ako o svoje ti vydržia pomerne dosť dlho a preto nie sú až tak náročnou záležitosťou. Ich cena je nižšia v porovnaní s príčeskami, ktoré sa prilepujú alebo prišívajú na vlastné pramienky vlasov.

Pre koho sú vhodné?

Predlžovanie vlasov týmto spôsobom je skvelou voľbou pre ženy, ktoré chcú pridať dĺžku a objem svojim vlasov, ale nechcú využiť iné metódy, ktoré by mohli vlasy natrvalo poškodiť či spôsobiť ich vypadnutie. Clip in vlasy vyzerajú skvele a môžu byť krásne a zdravé aj po dlhšej dobe, ak sa majiteľka o nich dobre stará.

Záleží však na tom, aby boli vyrobené zo 100% ľudských vlasov. Je jasné, že umelé vlasy nevydržia dlho. Ešte pred ich kúpou by si však každá žena mala byť vopred istá o akú dĺžku, farbu a tvar má záujem.

Tip: Je lepšie siahnuť po dlhšom príčesku a prípadne si ho neskôr doupraviť respektíve skrátiť.

clip in vlasy

Chceš mať dlhší cop? Alebo chceš očariť svoje okolie na večierku či inej slávnostnej udalosti? Clip in sú jednotkou v predlžovaní vlasov a sú fantastickou voľbou pre zmenu vzhľadu za krátku chvíľu v reálnom čase. S nimi sa budeš cítiť výnimočne!

Zdroj foto: pixabay.com