Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Odrastajú ti vlasy a nechceš si ich stále farbiť? Využi to vo svoj prospech

Si aktuálnou majiteľkou blonďatej hrivy a nechce sa ti neustále dofarbovať si odrasty? Odlož schôdzku u kaderníka, kontrast svetlých a tmavých vlasov je teraz IN!

Odrastené vlasy

Odrasty boli kedysi problémom, dnes novým trendom. Donedávna sme sa inšpirovali krásne zafarbenými vlasmi celebrít a známych tvárí. Rozhodli sa však zmeniť štýl? Alebo je to len lenivosť?

Každá žena, ktorá si farbila vlasy, pozná tento večný boj. Čim viac svetlejší odtieň, tým tmavšie sú potom odrastajúce vlasy. Vzniká dosť výrazný kontrast, ktorý však môže využiť vo svoj prospech a vyzerať „trendy“.

Pravdou však je, že odrastanie korienkov vlasov nie je vhodné pre každú hrivu. V prípade, že prirodzená farba majiteľky nebude ladiť s farbou, po ktorej siahla pri farbení, môže dosiahnuť akurát opak – zanedbaný look.

Tento hit je veľmi praktický z hľadiska šetrenia vlasov. Farbenie ich oslabuje, vysušuje a určite im prospeje keď ich nebudeš ďalej trápiť neustálym farbením. Mysli na to, že aj tvoje vlasy potrebujú čas na zregenerovanie. A navyše, dosiahneš efekt krásneho ombré a dokonca zadarmo. Nie je to super?

Aj Blake Lively si prestala farbiť vlasy a pozri sa na to, aké „prírodné ombré“ vzniklo.

Odrastené vlasy

Čo si o tom myslíš ty, vlasový prešľap alebo nový hit? Necháš sa inšpirovať, pošetríš si vlasy alebo budeš poctivo pokračovať vo farbení?

Zdroj foto: buzfeed.com a instyle.com