Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Letný účes, ktorý si zamiluješ

Krátke vlasy sa vždy spájali s letom. Ženy si odjakživa strážili svoju korunku krásy a ponechávali si ju dlhú. Dnes je skvelá príležitosť na zmenu. Medzi najhorúcejším hitmi účesov sa už dlhšie objavuje „bob“. Dokonca aj mnoho celebrít a úspešných hollywoodskych hviezd sa nechalo na tento účes „zlákať“.

bob

Uberie pár rokov a zoštíhli tvár

Bob účes je veľmi jednoduchý a dokáže mladšie ženy zoženštiť. Tým starším vie naopak pomôcť omladnúť a dodať im ten pravý šmrnc.

Hoci je tento účes veľmi moderný a atraktívny, nie je vhodný pre všetky typy tváre. Najlepší typ tváre pre tento model je oválna, jemná okrúhla, srdcová alebo predĺžená tvár.

Okrúhlemu typu tváre sa hodí dlhší bob bez ofiny, ktorý opticky zoštíhli tvár. Hranatému typu tváre pristane zase oblejší bob. Vďaka správne zvolenému bobu môžeš dosiahnuť veľmi štýlový a svieži vzhľad.

Od lobu až k bobu

Posledná sezóna nám predstavila mnoho verzií tzv. účesu „lob“. Lob sa objavil už dávnejšie na celebritách a po čase sa začal transformovať na niečo nové až vznikol bob. Nový bob je dych vyrážajúci a plný textúry a objemu!

Viaceré známe celebrity prešli z lobu na textúrovaný bob. Tento účes vyzerá tak krásne a hlavne jeho každodenná úprava je takmer bez námahy! Popremýšľaj aj ty napríklad o dokonalých voľných vlnách alebo chaotickej textúre.

V prípade, že nemáš odvahu na krátky bob, môžeš vyskúšať jeho dlhšiu verziu, už spomínaný lob účes. V takom prípade vlasy siahajú až po ramená a budeš sa cítiť sebaistejšie.

Celebrity, ktoré sa pýšia účesom bob

bob kylie
Kylie Jenner
bob rosie
Rosie Huntingdon-Whitely
bob taylor
Taylor Swift
bob rihanna
Rihanna

Inšpirovali sme ťa a si aj ty pripravená ísť „na krátko“? Poraď sa so svojím stylistom o rôznych krátkych strihoch vlasov, ktoré sa ti páčia. Potom si už len vychutnaj novú hrivu a zamiluj sa do svojich nových vlasov!

Zdroj foto: www.yahoo.com a myhairdressers.com