Zažiarte dokonalým účesom vďaka CLIP IN

Krásne vlny bez tepla?

Každá žena raz za čas túži po nádherných vlnách. Napríklad byť majiteľkou takých, ako majú modelky z Victoria Secret – veľké objemné vlny. Je možné ich dosiahnuť aj bez použitia tepla?

krásne vlny

Na výber je samozrejme niekoľko možností. Existujú viaceré spôsoby, jedným z nich sú natáčky. Na trhu nájdete nielen veľké množstvo natáčok, ale tiež aj rôzne veľkosti. Tie závisia od toho, aké vlny chce žena dosiahnuť (čím väčšie natáčky, tým väčšie bohatšie vlny).

Poď sa pozrieť s nami na to, aké natáčky sú najlepšie:

1. Molitanové natáčky

Kaderníci odporúčajú ich použitie na mierne vlhké vlasy. Umiestni ich vodorovne a zatoč od koncom ku koreňom a nechaj si ich cez noc. Ráno si vlasy rozpusti a prstami vytvaruj z vlasov mäkké kučery. Môžeš tiež použiť kefu pre efekt plnších vĺn.
Molitanové natáčky

2. Natáčky na suchý zips

Túžiš po veľkých a objemných vlnách zároveň? Potom sú tieto pre teba to „pravé orechové“. Zvoľ si väčšiu veľkosť týchto natáčok. Sú ideálne pre krátke vlasy aj dlhé.
Vstala si ráno so spľasnutým účesom bez tvaru? Siahni po týchto natáčkach, ktoré ti poskytnú prvú pomoc. Pozor však na nadpojené vlasy, tieto natáčky by ich mohli vytrhať.
Natáčky na suchý zips

3. Vankúšikové natáčky

Vankúšikové natáčky sú vhodné na noc. Netlačia, sú krásne mäkké a aj napriek tomu dosahujú krásny výsledok! Môžeš v nich pohodlne spať a vlasy zatočiť akokoľvek budeš chcieť! Máš pri nich tvorivú slobodu a výsledkom zaručene budú kučeravé vlasy.
Vankúšikové natáčky

4. Papiloty/penové natáčky

Dostupné v rôznych farbách a veľkostiach, ohybné gumené „hadíky“ vhodné pre jemné vlásky. V prípade, že chceš mať vlny od korienkov až po končeky, zatoč vlasy po celej dĺžke. Ak chceš vlny len na polke vlasov, stačí venovať pozornosť vlasov od výšky očí a zatočiť ich smerom ku krku. Sú skvelé pre dlhé, polodlhé a jemnejšie, rovné či mierne vlnité vlasy. V prípade hrubých nepoddajných vlasov by si mala zvoliť inú variantu.:-)
Papiloty/penové natáčky

Už vieš, ktoré vyskúšaš ty? Napíš nám!

Zdroj foto: www.allure.com a www.pixabay.com